Opinie o The Walt Disney Company (Polska) Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy The Walt Disney Company (Polska) Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w The Walt Disney Company (Polska) Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Walt Disney Company (Polska) Sp. z o.o. w Warszawa

Henia Nowy wpis

Wordpress Projektant stron internetowych jak ma wyliczaną stawkę na tej umowie o dzieło? Nic nie napisali w ogłoszeniu, które puścili niedawno. Znalazłam to forum i mówię, zapytam. Będę wdzięczna za informacje, czy to się opłaca, żeby się zatrudnić tu na takich warunkach.

Kiedyś podobno zarobki były takie sobie dla przeciętnego pracownika, a teraz? Zauważyliście poprawę? Całkiem sporo ofert na linkedin teraz mają i w sumie pomyślałam, że mogłabym spróbować. Sales Sr Analyst podobno jeden dzień z domu może pracować, da się to negocjować? I może powiecie jak przebiega rekrutacja zazwyczaj? Pierwszy raz do takiej większej firmy bym się ubiegała to i rady chętnie przyjmę.

Pracownik Nowy wpis

Nie mozna negocjowac liczby dni pracy zdalnej, trzeba obowiazkowo pracowac 4 dni z biura, wiec slowo hubryda jest duzym naduzyciem w tym wypadku. Firma bardzo zacofana, ale w niektorych dzialach sa bardzo fajni ludzie

bardzosłabo Nowy wpis

Niedawno uczestniczyłam w procesie rekrutacji i po dwóch tygodniach oczekiwania usłyszałam tylko "no nie wiem...". I cisza. Kompletny brak profesjonalizmu.

Witam, rozumiem że tam pracowałaś(jesz) ? Podpowiedz ( bo nie mogę trafić na żadne ogłoszenie / rekrutację ) w jaki sposób można się starać w tej korporacji o pracę ? Miałem możliwość w ostatnich dniach spotkania zpracownikami Disneya i oglądnięcia prezentacji - mocne pozytywne wrażenie !

Henry

Jeśli piszesz "oglądnięcia", to z czym do ludzi?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie The Walt Disney Company (Polska) Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Wordpress Projektant stron internetowych www wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Klaudia

Czy to rodzinna firma? Jak oceniacie?

ex
@Klaudia

ani rodzinna, ani klarowna w strukturze czy strategii. W PL i CEE media przejal Fox. krotko mowiac zamiana z jednego folwarku od 20 lat na nowy z szefem w Moskwie

///7

Ta korporacja (amerykańska centrala) to przestępcza instytucja. Jak większość koncernów prowadzi globalne szpiegostwo gospodarcze, w rezultacie czego dokonuje kradzieży własności intelektualnej na skalę przemysłową. Szczegóły na ogaza.com.pl (zakładka Lista Złodziei).

W.D.C
@///7

THANKS FOR THAH

Wiktor

Mam zamiar aplikować i liczę, że podpowiecie czy teraz kogoś potrzeba?

qwer

Miła atmosfera bardzo dobre zarobki od dyrektora wzwyż. Szeregowi pracownicy zarabiają przeciętnie( między 15 a 25 razy mniej niż najlepiej wynagradzani). Mnóstwo osób na zleceniach. Benefity nieskomplikowane tzn. praktycznie ich brak. Jeżeli myślisz o tej firmie pomysł o scenografi - z daleka wyglada lepiej niż z bliska.

Ma ktos moze informacje nt. poziomu zarobkow ?

Zostaw merytoryczną opinię o The Walt Disney Company (Polska) Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w The Walt Disney Company (Polska) Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy The Walt Disney Company (Polska) Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

The Walt Disney Company (Polska) Sp. z o.o.
  • Armii Ludowej 26 lok. IV P.
    00-609 Warszawa

The Walt Disney Company (Polska) Sp. z o.o.