The Walt Disney Company (Polska) Sp. z o.o.

Opinie o The Walt Disney Company (Polska) Sp. z o.o.

qwer

Miła atmosfera bardzo dobre zarobki od dyrektora wzwyż. Szeregowi pracownicy zarabiają przeciętnie( między 15 a 25 razy mniej niż najlepiej wynagradzani). Mnóstwo osób na zleceniach. Benefity nieskomplikowane tzn. praktycznie ich brak. Jeżeli myślisz o tej firmie pomysł o scenografi - z daleka wyglada lepiej niż z bliska.

Ma ktos moze informacje nt. poziomu zarobkow ?

Witam, rozumiem że tam pracowałaś(jesz) ? Podpowiedz ( bo nie mogę trafić na żadne ogłoszenie / rekrutację ) w jaki sposób można się starać w tej korporacji o pracę ? Miałem możliwość w ostatnich dniach spotkania zpracownikami Disneya i oglądnięcia prezentacji - mocne pozytywne wrażenie !

Zostaw opinię o The Walt Disney Company (Polska) Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie The Walt Disney Company (Polska) Sp. z o.o.