Rafex Wronki Sp.j. Rafał Kwaśny

Opinie o Rafex Wronki Sp.j. Rafał Kwaśny

Witam.W Rafexie Pęsje są liche. najniższa krajowa. Mężczyźni zarabiają więcej od kobiet za tą samą robotę.Za nadgodziny (nawet przymusowe)płacą na "lewo" Składki odprowadzane są od najniższej krajowej choć zarabia się więcej. Część pracowników przyjęta jest na pół etatu a robi cały.

Zostaw opinię o Rafex Wronki Sp.j. Rafał Kwaśny - Nowa wieś

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rafex Wronki Sp.j. Rafał Kwaśny