Kartpol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Produkcja Opakowań

Częstochowa

Opinie o Kartpol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Produkcja Opakowań

Kochanka anonima

To nie wiem skąd się urwała młody. Bony na święta 260 zł. Kilka lat temu było prawie 500 ale firma kasy nie ma mydła nam oczy ze ciężko ze nic nie idzie. Od 5 lat żadnej podwyzki

młody

ja uważam że jest w firmie dużo lepiej niz kiedyś.

zakochana kochanka

moze czas najwyzszy aby kierownictwo zainteresowalo sie osoba(usunięte przez administratora)

kochane kochanki anonima

Premia !!!! Ja się pytam gdzie jest premia !!!!!!??????

Oczywiscie ze masz racje !! ale ja o zarobkach nie pisalem,bo to inna sprawa. Pieniądze nie sa najwazniejsze.w moim poscie wyzej chodzilo mi o to jak ciezko nie fizycznie, a psychicznie jest na tym dziale i tyle. A to ze trzeba szanowac prace bo tu za 260 godz mam tyle a gdzie indziej tyle to zupelnie inna sprawa !!

znajomyanonima

anonim Ty gosciu to jesteś odjechany jak uważasz że 260 godz to tak duzo , robi się i po 360 ale w innej firmie a pieniądze są mniejsze niż tu za 260 , młodziutki i głupiutki jesteś , spytaj starszych jak się pracowalo

Jezeli chodzi o firme Kartpol z Wołomina to ok zgodze sie z opinnia powyżej. Jednak chodzi tu tylko o dział wtryskarek !! na drukarni panuje istne piekło. Pracownicy nie sa traktowani jak normalni ludzie,tylko jak maszyny ktore moga pracowac po 260 ponad godzin w miesiacu. Drukarz nic nie moze powiedziec nic zrobic ma poprostu ostro (usunięte przez administratora) ! Praca na wtryskarkach w Kartpolu - rewelcaja bardzo dobry kierownik, wesola atmosfera. Drukarnia - piekło!

Zostaw opinię o Kartpol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Produkcja Opakowań - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kartpol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Produkcja Opakowań