ABC Nieruchomości Irena Ajvazi

Chorzów

Opinie o ABC Nieruchomości Irena Ajvazi

Małgosia

Nie polecam. Niby dużo się da, ale jak przychodzi większy problem to już katastrofa wychodzi. Podrzucają swoich wykonawców, nie mają zielonego pojęcia co mają w papierach. Mimo wszystko plus za kontakt, czasami po godzinach można się dodzwonić.

kola

Nie zgadzam się z powyższą opinią.Uważam,że firma ta wykazuje się dużym profesjonalizmem.Nie skłócają wspólnot,a raczej prowadzą zgody.Bardzo dużo potrafią załatwić.Myślę ,że cena też jest nie zła.Wydaje mi się ,że wiele ludzi pisze coś złośliwie.Takich ludzi to tylko żałować .Pewnie sami nie są w porządku,a oceniają innych niesłusznie.

blade

to jakaś masakra,nie dośc że kłamią to jeszcze skłócają wspólnotę,są najdroższe na rynku,nic nie potrafią załatwić ,wszystko trzeba za nich robić

Zostaw opinię o ABC Nieruchomości Irena Ajvazi - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABC Nieruchomości Irena Ajvazi