Opinie o Gemini Flat Hunters Cezary Niewiadomy w Siemianowice Śląskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Gemini Flat Hunters Cezary Niewiadomy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gemini Flat Hunters Cezary Niewiadomy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gemini Flat Hunters Cezary Niewiadomy w Siemianowice Śląskie

Rafik Nowy wpis

Tak, jak na forum pisano firma jest oficjalnie wykreślona z rejestru. Choć zaglądają tu jeszcze osoby, które twierdzą, że właściciel prowadzi jeszcze inny biznes. To chyba tym bardziej warto wiedzieć, czy kończąc byt firmy Gemini Flat Hunters, uprzedził swoich pracowników z wyprzedzeniem o swoim postanowieniu? I czy w jakikolwiek sposób pomógł im się odnaleźć w tej sytuacji?

Oczywiście, że firmy niejakiego Pana "Cezarego Niewiadomego" jak najbardziej istnieją, tylko pod innymi nazwami, ale to cały czas ta sama ściema, Aktualnie pod inną nazwą firmy "Sprzedaje" te oto "domy", ktorych budowa oczywiście nie jest nawet rozpoczęta https://gratka.pl/nieruchomosci/dom-siemianowice-slaskie-przelajka-ul-wiejska/ob/31847395?utm_source=rtbhouse&utm_medium=domkampania&utm_campaign=rtbhouse-retargeting-testnadesktopwrzesien-6TiBNP34FYETQXPRNiy0-dom-%C5%9Bl%C4%85skie&utm_content=v2 Przestrzegam wszystkich przed dokonywaniem jakiejkolwiek rezerwacji tych oto "domów" a już absolutnie nie wpłacajcie żadnych zadatków !!! to (usunięte przez administratora) !

@Anna

Czyli prowadzi działalność w tej samej branży tylko zmienił nazwę firmy? Zaległości są tylko wobec klientów czy też pracowników? W ogóle teraz kogoś zatrudnia czy sam sprzedaje te domy?

jacek

Z tego co wiem, firma od prawie 3 lat nie istnieje została zamknięta i wykreślona z rejestru działalności gospodarczych, CIDG. ale wcześniej zajmowała się tylko mieszkaniami na rynku wtórnym, wiem bo sam z zona kupiliśmy mieszkanie w Michałkowicach. Nie było żadnych problemów wiec nie widzę tematu.

Piotrek
@jacek

No nie wiem, czy sprawa jest zamknięta. Zapis w KRS zapisem, a właściciel firmy pod którą piszemy prowadzi choćby firmę Gemini MS Sp. z o.o., które wg. PKD trudni się realizacją projektów budowlanych, związanych ze wznoszeniem budynków. Rozsądnym byłoby wiedzieć w takiej sytuacji, czy właściciel ma w zwyczaju na czas rozliczać się z pracownikami na takich warunkach finansowych, na których doszło do porozumienia podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Proszę więc pisać, gdy jest jakaś wiedzą w tym zakresie, a jeszcze lepiej gdy się pracuje, bądź pracowało w firmie / firmach tego Pana?

AA Nowy wpis
@Anna

witam, czy można sie z Panią jakos skontaktowac? mamy zamiar podpisac umowe

@jacek

jeżeli faktycznie firma jest zamknięta, to co do tego doprowadziło? czy pracownicy odzyskali już wszystkie swoje należności?

Podwykonawca Nowy wpis

To była indywidualna działalność gospodarcza, która nie miała pracowników tylko firmy podwykonawcze. Działała na rynku wtórnym rynki nieruchomości, czyli kupowała, remontowała i sprzedawała. Grudzień 2021 została poprostu zamknięta, ponieważ " lepsza zmiana " pozmieniała prawo tak że nie przestało się opłacać. Niestety ze szkodą dla nas jako podwykonawców.

To ja już teraz nie rozumiem tych wpisów. Pisali wcześniej, że firma od jakichś dwóch lat już nie funkcjonuje a potem ktoś pyta o jakieś dodatkowe nagrody dla pracowników? W dodatku jedna pani teraz niedawno ostrzegała przed podjęciem się współpracy. To działalność jest prowadzona czy nie?

Anna K

Stanowczo odradzam wszystkim jakąkolwiek współpracę z Panem "Cezary Niewiadomy" ! W 2021 roku naciągnął mnie na rzekomy dom w zabudowie bliżniaczej, którego tak naprawdę nigdy nie miał zamiaru budować, spisaliśmy umowę rezerwacyjną i wyłudził ode mnie zadatek - nielegalnie pobrany, na własne konto, a nie powiernicze. Zwodził, mydlił oczy, a zadatku do tej pory nie udało mi się odzyskać. Jestem przekonana, że to celowo zaplanowane (usunięte przez administratora) Oczywiście wszelkie sprawy o wyłudzenie, i cywilna o zwrot zadatku założone.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gemini Flat Hunters Cezary Niewiadomy. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Czy w Gemini Flat Hunters Cezary Niewiadomy wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Czy Gemini Flat Hunters Cezary Niewiadomy ma ściśle ustalone godziny pracy?

Jan

firma juz od ponad 2 lat nie funkcjonuje, została zlikwidowana

Marika
@Jan

A ja widziałam, że jest cały czas w likwidacji, to jak jest w końcu? Co się stało z zatrudnionymi osobami, same się zwolniły? Co było powodem zamknięcia działalności?

Janusz

Jeżeli nie chcesz kłopotów unikaj pana Cezarego Niewiadomego. Chcesz kupić dom to spytaj się ludzi którzy kupili on niego dom o opinię.

Osoba
@Janusz

Czy to Pan nie po płacił swoich zobowiązań, dlatego też ma Pan sprawę w sądzie?

Jaro
@Janusz

Pytałem i większość ludzi nie ma większych zastrzeżeń

Daro
@Osoba

Sprawę miał którą sam założył, ale dotyczyła prywatnej sprawy. A sprawdziliśmy spółkę i nie ma żadnych zobowiązań, więc pewnie jakiś przysłuży sąsiad. Jakie to polskie ????????

Kowalscy
@Janusz

GEMINI FLAT HUNTERS zajmowało się tylko remontami mieszkań?! na rynku wtórnym Nie budowali domow więc jakiś fake!

Klient
@Janusz

Kupiliśmy dom od spółki która kierował i nie mamy większych zastrzeżeń. Wcześniej też rozmawialiśmy z innymi ludźmi i było ok

Wiecie może, czy w Gemini Flat Hunters Cezary Niewiadomy szukają chętnych na staż?

x

Firma została zamknięta w 2021 roku

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Gemini Flat Hunters Cezary Niewiadomy?

CIDG

Firma została zlikwidowana w 2021 r!

Zostaw merytoryczną opinię o Gemini Flat Hunters Cezary Niewiadomy - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Gemini Flat Hunters Cezary Niewiadomy?

Zobacz opinie na temat firmy Gemini Flat Hunters Cezary Niewiadomy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gemini Flat Hunters Cezary Niewiadomy?

Gemini Flat Hunters Cezary Niewiadomy
3.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Sosnowa 21
    41-103 Siemianowice Śląskie