Opinie o Jantoń w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Jantoń. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jantoń o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jantoń w Jarocin

ostatni ph

Ludzie zarzadzajacy czyli 3 dyrektorów ktorych imiona i nazwiska były juz tu wimieniane to 3 kolegów którzy cudownie sobie radza w tej firmie. Trzymaja sie razem kreca kombinuja tak zeby im było dobrze a we 3 oczywiscie jest siła której sie to udaje. Zwolnili takich ludzi którzy naprawde byli bardzo dobrymi profesjonalistami np RKS (usunięte przez administratora) który naprawde dobrze sobie radził i osiagał najwiekszew wyniki w firmie ratował plan pana dyrektora Marka nie raz zeby ten dostał premie co oczywiscie przy zwolnieniu marek miał w dupie. Swiat nalewek dla tej firmy juz jest krótki poniewaz nie dbaja o ten produkt a barmanska to jest tragedia jakas, to sie niebedzie sprzedawało wszedzie sa oczywiscie tegiony gdzie to hula ale nie wszedzie i sie nieprzyjmie ta nalewka z dodatkiem spyrytusu. Chciałbym zeby kazdy ph który bedzie miał zaczac tam prace najpierw weszedł na ta strone i przeczytał opinie. Firma Janton chce zeby była postrzegana tak jak Polmos Lublin czyli Stock ale Panie prezesie i dyrektorze najpierw na tej stronie niech Pan wpisze w wyszukiwarce POLMOS LUBLIN lub STOCK i poczyta co tam jest napisane, czy obelgi na firme czy bdb opinia o firmie i pytania ludzi jak sie dostac tam do pracy. Pozdrawiam

Kochani, a propos (usunięte przez administratora) pracujących i zarządzających w firmie JANTOŃ nie zapominajcie (usunięte przez administratora) – banda nieudaczników zarządzających po nikąd procesami produkcji, nie potrafiących podjąć prostych, szybkich a zarazem skutecznych decyzji w jakiejkolwiek sytuacji, co za tym idzie bezsensowne, syzyfowe prace, jakie są nagminnie wykonywane w tym zakładzie.

Tam się dobrze pracowało do chwili kiedy firma zmieniła siedzibę ( nowy biurowiec) i dopóki nie pojawił się (usunięte przez administratora). Jedno wielkie nieporozumienie to slogan : Firma to ludzie. Teraz powinni je zmienić na: Kasa jest najważniejsza! Panowie Jantoniowie też mocno zmienili się na gorsze. Wg nich pracownicy to tylko siła robocza do osiągania określonych celów. Szef rządzący (usunięte przez administratora) oddał stery władzy w ręce osoby , która uważa ,że zjadła wszystkie mądrości w związku z ukończoną uczelnią i za wszelką cenę próbuje wdrożyć teorię w praktykę a nie wszędzie i zawsze jest to możliwe. Tylko (usunięte przez administratora) jest zbyt mało rozgarnięty ,żeby to zauważyć. (usunięte przez administratora) to tylko pozornie wykształcony (usunięte przez administratora), który za swoje durne decyzje zwalnia ludzi nie umiejąc tego uzasadnić- usuwa ludzi, którzy mogą stanowić zagrożenie dla jego osoby bo są inteligentni i chcą coś zrobić dla firmy, a nie pozwalają żeby to on się pod tym podpisał. To jest (usunięte przez administratora) w rzeczy samej bo pracownicy nie mają prawa do życia osobistego i powinni w całości oddać się firmie- to w końcu ich zakichany obowiązek. Imprezy firmowe to próba zabawy "lalkami" z firmy i takie akcje są w pełni akceptowane przez samego (usunięte przez administratora). Pewnie (usunięte przez administratora) ,że Wam się dobrze pracuje w tej firmie bo stworzyliście "klub wzajemnej adoracji" i na wzajem klepiecie się po plecach. W końcu jesteście dobrymi znajomymi. Opinie hutrowników na temat polityki sprzedażowej firmy są odzwierciedleniem tego jak firma funkcjonuje i co jest dla niej ważne. Jeśli nadal tą firmą będą zarządzać tacy ludzie jak (usunięte przez administratora) i inni to jej schyłek jest tylko kwestią czasu. Serdecznie współczuję tym, którzy pracowali i nadal tam pracują! Szkoda mi Was. Pozdrawiam.

Dagmara ma pojęcie? o czym? Chyba pisząc swój komentarz napiłeś się wina beczka mocna:)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Jantoń? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz TIG
Arcon Personalservice GmbH
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
dh

kiedy szanowny pan dyrektor (usunięte przez administratora) rozliczy się z akcji które robi dział marketingu?!?! na sklepach obiecywane złote góry a po zrealizowaniu zamówien wielkie(usunięte przez administratora)ak nie da się normalnie pracować, Panie dyrektorze wie pan na czym polega marketing??? Chyba nie - ale slyszalem ze wcześniej był pan w innym dziale który rozkwitł jak tylko pan odszedł z tego działu- kiedy góra zmądrzeje i uratuje marketing. Jedynie (usunięte przez administratora) ma pojęcie o temacie. wstyd

a ja jestem zadowolony z pracy pozdrawiam;)

ja akurat pracowałem jeszcze niedawno jako przedstawiciel tej firmy i zostałem zwolniony wiec sie wypowiem. Nie mozna powiedziec zeby niemozna było zarobic pieniedzy bo mozna ale trzeba wykonac zadania które sa niewykonalne wtedy kasa bedzie dobra:) samochody octavie nowe wiec fajne autka ale kto teraz kupuje dla ph auta benzyna plus gaz?? Naprawde niepolecam tej firmy zadnemu ph poniewaz przez przygode w tej firmie straciłem reputacje na rynku po którym napewno bede jezdził w nowej firmie. Pozostawionie długi na sklepach za półki za wystawki oczywiscie nierozliczone przed rozwiazaniem umowy. Sam sposób rozwiazania umowy wyglada tak ze przyjezdzasz jakby nigdy nic na co miesieczne spotkanie do dobronia, a przed zebraniem kierownik zaprasza cie do pokoju i wrecza ci wypowiedzenie z wypisanym urlopem na dwa tygodnie i kaze sie rozliczyc z auta i palmtopa. w tym momencie jestes około 600km od domu bez auta bez pomysłu na powrót do domu i nikt sie toba juz nieinteresuje, zostajesz pozostawiony na pastwe losu bedac 600klm od domu i niewiedzac nawet co zrobic zeby trafic na jakis pociag albo co kolwiek. Tak potraktowali nietylko mnie ale tez duzo innych osób. Przykro az otym mówic. Ludzie zadzacy (usunięte przez administratora) bez pojecia o rynku naczytali sie ksiazek i mysla ze to co jest w ksiazce to jest w rynku, wogóle bez jakiego kolwiek racjonalnego myslenia bez obrazu zeczywistosci. Kazdy PH bez roznicy czy obsługuje Warszawe czy Szczecin ma taki sam plan sprzedazowy, gdzie tu jest logika?? W ciagu roku na 11 stanowiskach ph pracowało około 20 roznych osób, a specjalista d/s zasobób ludzkich w tej firmie na pytanie o rotacje odpowiada ze sa dwa powody albo firma przyjmuje złych ph albo sa sami zli ph, heheh smiech na sali. Kierownik dostaje informacje na temat swojego ph ktorych nieprzekazuje do ph wiec ten nadal popełnia ten sam blad a potem za to zostaje zwalniany. (usunięte przez administratora) to jest dopiero kobieta, zajmuje sie projektem wina ekologicznego Aronika, wdraza to wino w rynek w odpowiednie sklepy heheheh w ktorych nigdy niebyła nawet z firmy sie nierusza i tylko dzwoni i prosi zeby ph sprzedali i jej podali a na zebraniu mówi ze wino ekologiczne aronika ph moga sprzedawac tylko do sklepów z koncesja na wina ekologiczne hehehehehe to chyba jakis nowy rodzaj koncesji:) Kres firmy janton bedzie wtedy gdy przestana sie sprzedawac nalewki wtedy sprzedaz win napewno nienapedzi tak duzej firmy poniewaz taka rotacja ph niezapewni im sprzedazy na taka duza skale. Takie firmy jak Ambra, Menada, Bartex, Tim, Vinpol zniszcza Jantonia bez problemu. Duzo by tu pisac na temat tej firmy ale naprawde niepolecam dla PH na rynku zostanie po was tylko opinia ze sie nierozliczyliscie z niczego a taka opinia nie jest dobra dla nikogo kto jest dobrym PH. Warto tey wiedyiec ye najduyej pracujacz Ph w firmie janton był tam połtora roku, wiec sami ocencie. Juz nawet przy rozliczaniu sie z auta telefonu i palmtopa ludzie którzy to robia mówia ze to taki system. A Walczaka zwolnili z lublina bo próbował wykazac sie madroscia ksiazkowa która pieknie wdraza w zycie w firmie janton heheheheh TRAGEDIA NIEPOLECAM NAPRAWDE

5 osób na tym samym stanowisku - każda zarabia inne pieniądze, a najstarsi pracownicy zasłużeni dla firmy najmniej, co przychodzi nowa osoba ma największe zarobki - wiec to plus dla nowych, ale dla zasłużonych pracowników policzek.

ex doradca handlowy

pan (usunięte przez administratora) hucznie zwany Panem (usunięte przez administratora) od Floty ubiera się odpowiednio do statusu swojego wykształcenia. Po Polsce krążą historie jak to pandy z jantonia z przebiegiem po 300tys jeżdzą bez hamulców. No ale to sie chyba ostatnio w tej firmie zmieniło bo widziałam skody octavie, co prawda starszej generacji ale to nie Pandy. (usunięte przez administratora)i zawsze na imprezach firmowych brakowało wrażeń. Zgroza jak sobie to przypominam i zarazem śmiechu masa. Zahaczyłam też o kadencje (usunięte przez administratora). Jantonie stworzyli firme na mocnych fundamentach ale na naszych oczach widzimy co sie dzieje z firmą jak się źle dobiera kadrę zarządzającą. Marketing tej firmy ma wysokie ambicje - wpoić konsumentowi że wino ze spirytusem to wspaniały drink i nawet wódka - pożal sie boże. W tej firmie odbywa się ciekawy eksperyment: kadra zarządzająca polmosowskaKomuna z dyrektorem paniczem bez pojęcia wdraża liche produkty, a to wszystko sie odbywa za pieniadze nie kontrolujących firmy właścicieli.

Kierownik

(usunięte przez administratora) wyuczony i wyszkolony za Jantonia pieniądze, bezwzgledny chłopaczek, (usunięte przez administratora) sterowany przez (usunięte przez administratora) dyrektor z Polmosu Lublin, prostak i cham bez kultury. Nie słyszałem jeszcze dobrego zdania w hurtowniach o nim. Zresztą wstydziliśmy sie za jego zachowanie na imprezach firmowych. Zwalnia ludzi, po to by zatrudniać swoich przydupasów z Polmosu, gdzie ich nie chciano. Obiecują tak wielkie pieniądze, że strach jest je zarobić :). A jak przyjdzie co do czego, to tylko oni mają wypchane portfele. Kupują sobie nanowsze modele samochodów służbowych i mają pracowników w (usunięte przez administratora). Jak taka trójca ma doprowadzić do tego, by Jantoń był dobrą firmą?! Sami właściciele pożądni ludzie, ale ślepi na to co sie dzieje u nich w firmie. Bezgranicznie zaufali (usunięte przez administratora), który roztrwania ich kase na lewo i prawo nie wnosząc nic dobrego do firmy. Zwalniają ludzi z długoletnim stażem, którzy pracowali z sercem i zaangażowaniem i osiągali wyniki. Ale tam jest zawsze mało. Siedzą przy tych swoich laptopikach i patrzą w te cyferki, co nie jest adykwatne do tego co sie dzieje na rynku. Wprost dyrektor mówi, żeby sprzedać, trzeba kogoś oszukać!!! Szok Panowie Jantonie, czas na przejżenie na oczy...Przecież Wy to wszystko słyszycie, tylko czemu nic nie robicie... Pracownicy przechodzą do firm konkurencyjnych i dopiero tam czują, że można normalnie pracować, bez stresu i kata nad sobą. Sami sie wykańczacie swoimi posunieciami :)

six faces

(usunięte przez administratora) jedzie książkową teorią zarządzania i podejsciem do rynku. nie wie gdzie jest i na jakim etapie jest firma. tak samo postepuje dzial marketingu - akcje zywcem przepisane z najnowszych publikacji. w praktyce ma sie to nijak, zwlaszcza to "bestsellerów". chyba nie ma handlowca ktory by nie walil sciemy i nie szuka okazji by zwiac.

była hurtownia

Tym prezesom i dyrektorom Jacek może podziękować że traci kolejne hurtownie, min moją... Szaro widzę przyszłość tej Firmy, z którą współpracowaliśmy długie lata. Chyba że (usunięte przez administratora) powróci i wywali brudy- (usunięte przez administratora) i zatrudni fachowców a nie znajomych

gość

(usunięte przez administratora)....ehhh szkoda wymieniać dalej. Przy starcie (usunięte przez administratora) w Jantoniu jeszcze coś chciał wnieść jednak pacyfikacja przez dłużej pracujących zarządców spowodowała totalną degradacją jego pomysłów (w końcu coraz bliżej emerytury, więc po co się wychylać?). Z RKS odeszli wszyscy co się liczyli: (usunięte przez administratora)...Zapycha się puste miejsca "płotkami" z Kipera czy Polmosu (tam nie mieli szans zaistnieć bo byli słabi). Jantoń skończy marnie - piszę to bez współczucia...A co do paczek swiątecznych - niektórzy w ogóle ich nie dostają, bo jak tłumaczy kadrowa "paczka to dobra wola prezesa firmy". Ehhh, śmiech na sali.

walczak

potwierdzam powyższe firma słaba, niskie płace, krętactwa, matactwa, oszustwa, ludzie po podstawówkach na stanowiskach na czele z niezbyt lotnym prezesem (usunięte przez administratora) więc nie ma czego oczekiwać od takich poziomu, połowa hurtowni odwraca się juz plecami,a pracownicy uciekaja.

klient

Obserwuje ta firme jak i inne od ladnych paru lat. Firma ta swoimi winami wniosla wielki wklad w zepsucie postrzegania wina przez polakow. Niestety nie jako jedyna zalewa rynek kiepskimi produktami. Kto mial okazje rozpoczynac obcowanie z winami, winami tej firmy skutecznie sie zniecheci do samego wina. Wyspecjazowali sie w roznego typu slodkich pomyjach dla konsumenta z polski B. Duma ich chyba z tego powodu rozpiera bo nadal ktos to pija. Produkuja cos co jak by w krajach winiarskich zostalo nazwane winem to by otarlo sie o skandal, no ale w polsce to sie jeszcze udaje. Kiedys bylem przedstawicielem podobnej firmy, a moja zona u jantonia robila. firma w ktorej pracowalem sie juz zawinela. Teraz mamy swoj sklep i ostatnio wpadl do mnie przedstawiciel jantonia z jakąś barmańską, cóż za konsekwencja firmy w promowaniu szajsu sobie pomyślałem. Pozdrawiam

zmarnowane lata

podpisuję się pod wszystkim, spędziłam tam pół życia i wywalili mnie bez podania powodu, dziś już wiem, przyszly nowe które są takie jak (usunięte przez administratora), widać Jantoniom odpowiada kadra (usunięte przez administratora) , bez własnego zdania, która milczy kopana po tyłku. Jantonie obudźcie się zanim padnie wam firma- jak sie ma do tego wasze motto - firma to ludzie- buahahah zarty dobre

Zgadzam się ze wszystkim, dodam od siebie , że rządzą tam ludzie bez pojęcia i predyspozycji. Na czele z (usunięte przez administratora) "dyrektorem" marketingu - człowiek marionetka w rękach (usunięte przez administratora) bez swojego zdania, bez honoru, bez jaj. Nie piszę aby się użalać a po to by przestrzec innych przed wyborem tej "firmy" na swoją...

u jantonia ludzie sa traktowani jak smiecie,przy przyjeciu do pracy 8godz;a pozniej do bolu,sposoby uzywane przez kierownictwo to zastraszanie i grozenie ze cie zwolnia,za co janton dostaje te nagrody fair play,niech idze na produkcje i sam robi bo jak ktos ma swoj honor i godnosc to w takim (usunięte przez administratora) nie bedzie pracowal.

Zostaw merytoryczną opinię o Jantoń - Jarocin

Jantoń