Opinie o Jantoń w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Jantoń. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jantoń o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jantoń w Jarocin

:p

bez przesady, ja mialem teraz pol roku ze z 3 nie schodziłem koledzy kolezanki wiec nie gadajcie głupot :D pozdrawiam ph nr 1 :P

haha

5600 brutto ale zapomnij. 2200 netto to max

***

a ile moze najwiecej zgarnac kasy taki ph w jantoniu:)? czy jest jakas górna granica?:)

ph

głęboka i przenikliwa analiza sytuacji firmy, świadomiść wynagrodzeń i doświadczeń zawodowych innych działów wskazuje na to, że jesteś prezesem, a myślałem, że ma lepsze zdanie o własnej firmie

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Jantoń? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
nergal

Na rozlewni nie pracują [usunięte przez moderatora] , zaś OEE służy do naliczania premii i jest to dość powszechnie stosowana praktyka. To tylko jeden z kilku składników wynagrodzenia.

ana

Oczywiście że w nowoczesnym są! 2 na Polske ale sa

Ja tu tylko sprzątam.

Słowa kolegi Grzegorza, sama prawda. Tego człowieka powinni już dawno usunąć z Wielce Dyrektorskiego stanowiska. Zajmuje się jedynie przeszkadzaniem PH w otrzymywaniu należnego im wynagrodzenia. Mam nadzieje że KARMA istnieje a tacy ludzie z naszej firmy o tym się przekonają. Wieczne problemy z wypłatą premii, tłumaczone tekstami niczym z podstawówki. A jeśli ten biedny PH ogarniający czasem bardzo duży region spóźni się z jakimś kwitkiem dla AS to AFERA W CAŁEJ FIRMIE. Ale cóż jeśli ludzie nie mają co robić, to robią AFERE z byle gówna żeby tylko pokazać się że są. WIELKA FIRMA, PLANY JESZCZE WIĘKSZE, ALE CO MIESIĄC TYLKO CZEKA ŻEBY UKRAŚĆ PARĘ STÓWEK Z PREMII. Niestety takimi zachowaniami pokazujecie jacy jesteście MALI. POTRAFICIE TYLKO NARZEKAĆ że nie odwiedzamy dalej najlepszy sklepów, a sami nie potraficie podpisać umowy ze wszystkimi najlepszymi sieciami hipermarketów. POKAŻCIE SAMI, POTEM WYMAGAJCIE. Pozdrawiam wszystkich PH który tylko czekają żeby znaleźć lepsza prace i traktują was jako chwilową poczekalnie, dla jednych roczną dla innych 3 miesięczną. KWESTIA SZCZĘŚCIA W POSZUKIWANIU. Powinno być dla was wstydem że większość PH co 2dni odpala [usunięte przez moderatora] !

alek

haha w kanale nowoczesnym nie ma rks

ph Grzegorz region ROW, częstochowa,olkusz,zawierc

Czytam i czytam i ... w 99% wszystko prawda. Firma jak to firma toczy się swoim torem, jedynie "dyrektor" [usunięte przez moderatora] rozwija swoje umiejętności w excelu, a może to Pani z marketingu wymyśliła nową szatę graficzną ? Pracowałem tam 3 m-ce i zgodnie ze swoim planem odszedłem do innej.lepszej firmy. Panie [usunięte przez moderatora] błagam zastanów się nad swoim postępowaniem pomyśl 100x za czym coś powiesz np. że jantoń będzie liderem i że będzie przed ambrą,timem etc :) hahahahahaha, że podpiszesz umowy zaraz po spotkaniu hahahaahhaha, że nie należała mi się premia... to dlaczego została mi wypłacona 1 mc po zakończeniu pracy ??????, co było niezgodne z prawem (można to podciągnąć pod [usunięte przez moderatora]) Może moje słowa dotarły do ..... ?????? . I na koniec 2 dobre rady : 1) Proszę nie opowiadać w firmie że nie przedłużył mi Pan umowy bo wszyscy wiedzieli mc wcześniej, że odchodzę :) !!!! 2) Piszemy klient nie klijent !!!!!!!! ps. Proszę pochwalić się na forum w jaki sposób pomaga Pan ph ??? I dlaczego wyrzucono Jantonia z tritexu II ???? ps. Proszę zbyt intensywnie nie zastanawiać się

aleksander

"loża szyderców"" - fajny wpisik z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy tak jak zostało to obiecane. A teraz coś ode mnie ,widzę że firma się rozwija rozlewy są coraz większe wszystko fajnie bo jest praca,ale to nie znaczy że zarabiamy coraz więcej adekwatnie do ilości wylanego wina. Może Szanowny Pan dyrektor wyjaśni [usunięte przez moderatora] z rozlewni od kąt to system OEE służy do naliczania pensji ? Może ten system służy do tego żeby pracownik nie mógł się doliczyć słusznie należących się pieniędzy?Same normy założone przez Szanownego Pana są czysto matematyczne a jak wiadomo teoria często mija się z praktyką. Jedną z najgorszych rzeczy jest niemoc i bezradność naszego kierownika. Czy pan Jacek wreszcie zechce zobaczyć co się dzieje tak naprawdę na Sienkiewicza, bo już niedługo nie da się zamiatać śmieci pod dywan chyba że się kupi jeszcze większy bo ten jest za mały.

loża szyderców

jak żyć,panie dyrektorze ? piękne wykresiki oee takie kolorowe i z smutnymi i z wesołymi mordkami haha jak w przedszkolu brawo naprawde. Zamiast wykresików pieniąszki mnie interesują które są marne.Jeszcze napisze hehe i podziałam swoimi opisami na pana jak poranne espresso.Bo chyba macie zamknięte oczy pan i oczywiście kierownik nasz wspaniały myślicie ,że wszystko jes oki a wcale nie jest c.d.n

pracownik\'

jeden wielki burdel nikomu nie polecam tam iść tylko [usunięte przez moderatora] i oszustwo na każdym kroku. Ten co tam rządzi nadaje się do pracy przy łopacie a nie na stanowisku kierownika

PH

A co tam słychać o nowym Kierowniku Obszaru Sprzedaży w centralnej Polsce?

N

Chyba koleżanko przesadzasz?!

O.N.A.

Od 3 miesięcy nie pracuje w Jantoniu (kanał nowoczesny). Muszę przyznać, że nieprzedłużanie umowy z firmą było najlepszą rzeczą jaką mogłam zrobić. Trafiłam do innej profesjonalnej firmy zajmującej się dystrybucją alkoholi wysokogatunkowych. Teraz widzę ogromną różnicę praktycznie we wszystkim: zarobkach, podejściu do pracownika, sposobie działania firmy, nawet paczkach na świta :) W Jantoniu nie ma szkoleń dla PH. To co oni nazywają szkoleniem to tylko gadanie o tym jak jest super. Nie maja pojęcia o profesjonalnym coachingu. Z resztą kto ma mieć. RKS?? RKS umiejętnościami niczym nie różnią się od zwykłych PH, a powiedziałabym, że są tacy którzy nie dorastają im do pięt. No i tacy ludzie mają kierować innymi?? Kiedy potrzebujesz wsparcia od swojego kierownika, lub pomysłu na pracę, szukasz rozwiązań... to jedyne w czym Ci mogą pomóc to wesprzeć w pozytywnym myśleniu na temat produktów firmy. Przecież te produkty same się sprzedają. Prawda? Co niektórym w wyniku awansów woda sodowa uderzyła do głowy, obrośli w piórka i czują się Panami, bez wiedzy na temat rynku. W Jantoniu nie zarobisz kokosów, mi udawało się wyciągać 2200zł netto ale to dopiero po 3mc. Na więcej nie licz. Jeśli jesteś zaraz po studiach i szukasz pracy jako ph a nie masz innych perspektyw to polecam, tylko po to żeby przeboleć tam kilka mc i uciekać dalej z \"jakimś\" doświadczeniem jako PH. Byleby tylko ta praca nie skrzywiła Cię za bardzo jak co niektórych. Żal mi tych PH, którzy po wypiciu barmańskiej zamienili swój mózg na orzeszki pistacjowe, i \"sprzedają barmańską paletami\". :) Żeby tylko nie zabrakło palet na tym śląsku. No ale może na śląsku faktycznie piją tyle barmańskiej?? albo ktoś celowo fałszuje wyniki swojej pracy a później przechwala się osiągnięciami na forum.... przykre...

tadek

slyszalem od znjaomego ze daja 1500 na reke, rzuca jakies auto, telefon i laptopa, premia nie osiagalna, ogolnie cisnienie - a smietanke spija dyrektor a jak jest zle to wtedy twoja wina. zero organizacji i efektywnosci - i po 2,3 m-ce i wyjazd a w internet nastepna oferta pracy ale sam zobacz, sproboj moze jest inaczej ......

bobasssooo

a jak wygląda praca w marketingu w tej firmie ? Jakie pieniadze można zarobić ? Podobno szukają ludzi - o co chodzi ? najlepiej jakby wypowiedziały się osoby co tam pracowały lub osoby, które znają klimat tamtej pracy

Ja tam pracowałam i nie narzekam. Nie było najłatwiej ale też nie było tragicznie! Przyjemna praca, produkty niektóre lepsze inne może troszkę mniej (Party Box?!), ale podsumowywując może być. Bardzo dużo się nauczyłam, aczkolwiek bym tam nie wróciła.

Bart

Sporo jest tu złych rzeczy o firmie, wszyscy wiemy, że ciężkie jest w dzisiejszych czasach życie ph - ciekawe na jakich warunkach pracują RKSi jakie mają podstawy i czym jeżdżą.

Benek

Ja akurat to co mialem obiecane zostalo mi wyplacone

Zostaw merytoryczną opinię o Jantoń - Jarocin

Jantoń