Opinie o Jantoń w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Jantoń. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jantoń o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jantoń w Jarocin

fituch Nowy wpis

Moim zdaniem głównym atutem który można wymienić w tej firmie jest atmosfera. Chociaż wiem że sporo osób pewnie się z tym nie zgodzi, a i nie jest to super powód do podjęcia pracy

x Nowy wpis

Człowiek pracuje cały miesiąc i wypłata na być do 10 a nie 12. Zazwyczaj jest 10.

The Vengeful One Nowy wpis

Już nawet wypłaty w terminie nie przychodzą

The Vengeful One

wytłumaczeniem tego co się dzieje tej firmie mogą być dwie opcje..... albo właściciele to wielcy patrioci którzy będą walczyć z bezrobociem w Polsce nawet jeśli to by miało uderzyć po ich kieszeni....(bo przecież po co mieć 30 ph robiących taki sam obrót [REALNY] jak 100 orłów ze Stock`a :D) albo ktoś tam ma klapki na oczach i nie potrafi czytać tabelek ze zrozumieniem. Bo to co jest w systemie nijak się ma do realnej sprzedaży z hurtowni. No ale jak widać niektórym to i MBA nie pomoże ^^ Firmie życzę jak najlepiej ale coś mi się zdaje że wraz z 2016 rokiem firma Jantoń skończy żywot....

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Jantoń? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
JarWlo

Co by niebyło w tej firmie trochę pracowałem i nagle wywalono mnie na pysk za to,że chyba się za dużo udzielałem,co nie było na rękę pewnym osobom.Preferują ludzi którzy przystają na wszystko co władza rozkazuje,nie docenia się wiedzy i doświadczenia,ciekawe jak długo jeszcze ten bajzel będzie się kręcił,największa rotacja wśród pracowników jaką widziałem,w ciągu 2 lat przez rozlewnię się przewinęło ze 100 osób.

Grand

Fajna firma, ale do czasów Roberta P. To był gość - umiał budować fajną atmosferę. Słyszałem że teraz to niezły bajzel z powodu ASów ze Stock'a :) Wyniki mają na 100% ale w tabletach, z hurtowni ze stanu kilkuset butelek potrafią sprzedać kilka tysięcy - prawdziwa magia! :) Gdzie zarząd ma oczy się pytam ...

Master Of Disaster

To nie Stock zainwestowal tylko Janton zainwestowal w "orlow" ze Stocka. I mocno za to zapłaci. Okazuje się ze praca z winem to nie to samo co "samograj" Stock, który sam się do tej pory sprzedawal. Wpakowac towar na sklep potrafi każdy, gorzej z odsprzedażą... I pewnie ktoś za to poleci. I niestety będą to PH a nie grudzień czy inne "areasy" A to wlasnie ich głupie pomysły poprowadzą firme na dno. No ale zarząd powinien wiedzieć co robic :) Najwieksza odwaga to przyznać się do bledu jakim jest przeinwestowanie :)

Styczeń

Tadek Jntonia bardzo doceniałem .....ale przed przejęciem stock bo nie da się ukryć że słabo słabiutko działają te orły ze stocka. Jantoń trochę przeinwestował. No ale pewnie Oni wiedzą co robią. W mediach piszą że stock jest zainteresowany Cydrem ??? To może nie będzie się musiał o nich upominać hehe? No co by nie mówić życzę jak najlepiej, polecam pracę w tej firmie itd.:-) Powodzenia.

koc

ja mam tylko pytanie , po jaki pierun przyszła cała ekipa najlepsza ze Stocka do Jantonia ? tam nie płacili 2 tyś +premia a ponoć ponad 100 osób najlepszych przeszło w ciągu miesiąca czy dwóch do tak cieniutkiej firmy jaką jest Jantoń . Raczej nie poszli pracować za taką sama kasę tylko większa niż mieli w stocku , do że dostali skody rapid to też wiem bo widziałem PH hm korci mnie to co oni tam będą robić :-(

Grand

I jak tam koledzy PH nastawienie na grudzień w czerwcu ?

yyy

Dlaczego został usunięty wpis o naszym wspaniałym mistrzu rozlewni z IQ koziołka matołka? Dyrektor był niezadowolony, że mu idola obrażono? Szkoda... Nowym pracownikom, a szczególnie kandydatom dawał dużo do myślenia. Na prawdę szkoda.

ktoś

Wszystko się zgadza ale ten mistrz zmiany pracuje w Dobroci a nie w Jarocinie.

młody

Panie dyrektorze. Po co mamy podawać swoje nazwiska? To którym powinien pan się zająć już jest podane, nami niech się pan nie interesuje - my za jakiś czas się sami zwolnimy!

młody

Popieram autora wpisu wyżej. Jak mieli normalnego majstra, to pan dyrektor doprowadził do tego, że sam się zwolnił. Tacy jak kozioł są promowani przez szefa, więc nikt nie chce tam robić i cały czas są ogłoszenia o przyjęciach. Prezesie czas spojrzeć na swój ogródek!

Noe
@młody

Panowie nie używajcie nazwisk, a jeżeli już to niech autor poda swoje.

Tomasz

mam pytanie odnosnie pracy przedstawiciela jaki samochód mają? ewentualnie jakis multisport jest albo opieka medyczna?

klasa

Kolego w Jantoniu nie ma umów na czas nieokreślony. Jedynie na określony na 15 lat. Okres wypowiedzenia 2 tygodnie bez jakiegokolwiek uzasadnienia.

alojzy znawca

Czy się dowiemy kto wymyślił cudne hasło "wino do posiłku"?

ppp

W tej firmie zwalnia się pracowników co pół roku. Popracujesz maksymalnie rok. No chyba, że jesteś odporny na stres oraz jesteś lizusem i kłamczuchem wtedy masz szansę na zawrotną karierę.

mega zaskoczony

nie wiarygodne usunęli ph z okolic piły.a on był naprawdę mega dobry.Wykonywał całą brudną robotę łącznie z zamówieniami za "mega cieniutką panią kierownik".:):):)

konik
@mega zaskoczony

kierowniczka to zła kobieta nie tylko cienka w tym co robi. Nie szanuje nikogo .Jest fałszywa i ma przerost formy nad treścią. Myśli że jest taka cwana bo podkopuje dołki pod każdym kto jest dla niej nie wygodny. Kobieta bez zasad typowa karierowiczka która sprzeda każdego by utrzymać się na stołku. Zero umiejętności. Jaka kierowniczka taka firma. Wstyd i żal.

aaa

30 ton to tylko wtedy kiedy będziesz tylko 8 godzin w pracy. Jak Ci szanowny dyrektorek zafunduje 12 godzin, to będziesz miał do przerzucenia 45 ton! A pytasz o kasę - hehe - dobre:) Kolejne ogłoszenia mówią same za siebie. Powodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Jantoń - Jarocin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042