Jantoń

Jarocin

Opinie o Jantoń

fituch

Moim zdaniem głównym atutem który można wymienić w tej firmie jest atmosfera. Chociaż wiem że sporo osób pewnie się z tym nie zgodzi, a i nie jest to super powód do podjęcia pracy

x

Człowiek pracuje cały miesiąc i wypłata na być do 10 a nie 12. Zazwyczaj jest 10.

The Vengeful One

Już nawet wypłaty w terminie nie przychodzą

The Vengeful One

wytłumaczeniem tego co się dzieje tej firmie mogą być dwie opcje..... albo właściciele to wielcy patrioci którzy będą walczyć z bezrobociem w Polsce nawet jeśli to by miało uderzyć po ich kieszeni....(bo przecież po co mieć 30 ph robiących taki sam obrót [REALNY] jak 100 orłów ze Stock`a :D) albo ktoś tam ma klapki na oczach i nie potrafi czytać tabelek ze zrozumieniem. Bo to co jest w systemie nijak się ma do realnej sprzedaży z hurtowni. No ale jak widać niektórym to i MBA nie pomoże ^^ Firmie życzę jak najlepiej ale coś mi się zdaje że wraz z 2016 rokiem firma Jantoń skończy żywot....

JarWlo

Co by niebyło w tej firmie trochę pracowałem i nagle wywalono mnie na pysk za to,że chyba się za dużo udzielałem,co nie było na rękę pewnym osobom.Preferują ludzi którzy przystają na wszystko co władza rozkazuje,nie docenia się wiedzy i doświadczenia,ciekawe jak długo jeszcze ten bajzel będzie się kręcił,największa rotacja wśród pracowników jaką widziałem,w ciągu 2 lat przez rozlewnię się przewinęło ze 100 osób.

Grand

Fajna firma, ale do czasów Roberta P. To był gość - umiał budować fajną atmosferę. Słyszałem że teraz to niezły bajzel z powodu ASów ze Stock'a :) Wyniki mają na 100% ale w tabletach, z hurtowni ze stanu kilkuset butelek potrafią sprzedać kilka tysięcy - prawdziwa magia! :) Gdzie zarząd ma oczy się pytam ...

Master Of Disaster

To nie Stock zainwestowal tylko Janton zainwestowal w "orlow" ze Stocka. I mocno za to zapłaci. Okazuje się ze praca z winem to nie to samo co "samograj" Stock, który sam się do tej pory sprzedawal. Wpakowac towar na sklep potrafi każdy, gorzej z odsprzedażą... I pewnie ktoś za to poleci. I niestety będą to PH a nie grudzień czy inne "areasy" A to wlasnie ich głupie pomysły poprowadzą firme na dno. No ale zarząd powinien wiedzieć co robic :) Najwieksza odwaga to przyznać się do bledu jakim jest przeinwestowanie :)

Styczeń

Tadek Jntonia bardzo doceniałem .....ale przed przejęciem stock bo nie da się ukryć że słabo słabiutko działają te orły ze stocka. Jantoń trochę przeinwestował. No ale pewnie Oni wiedzą co robią. W mediach piszą że stock jest zainteresowany Cydrem ??? To może nie będzie się musiał o nich upominać hehe? No co by nie mówić życzę jak najlepiej, polecam pracę w tej firmie itd.:-) Powodzenia.

koc

ja mam tylko pytanie , po jaki pierun przyszła cała ekipa najlepsza ze Stocka do Jantonia ? tam nie płacili 2 tyś +premia a ponoć ponad 100 osób najlepszych przeszło w ciągu miesiąca czy dwóch do tak cieniutkiej firmy jaką jest Jantoń . Raczej nie poszli pracować za taką sama kasę tylko większa niż mieli w stocku , do że dostali skody rapid to też wiem bo widziałem PH hm korci mnie to co oni tam będą robić :-(

Grand

I jak tam koledzy PH nastawienie na grudzień w czerwcu ?

yyy

Dlaczego został usunięty wpis o naszym wspaniałym mistrzu rozlewni z IQ koziołka matołka? Dyrektor był niezadowolony, że mu idola obrażono? Szkoda... Nowym pracownikom, a szczególnie kandydatom dawał dużo do myślenia. Na prawdę szkoda.

ktoś

Wszystko się zgadza ale ten mistrz zmiany pracuje w Dobroci a nie w Jarocinie.

młody

Panie dyrektorze. Po co mamy podawać swoje nazwiska? To którym powinien pan się zająć już jest podane, nami niech się pan nie interesuje - my za jakiś czas się sami zwolnimy!

młody

Popieram autora wpisu wyżej. Jak mieli normalnego majstra, to pan dyrektor doprowadził do tego, że sam się zwolnił. Tacy jak kozioł są promowani przez szefa, więc nikt nie chce tam robić i cały czas są ogłoszenia o przyjęciach. Prezesie czas spojrzeć na swój ogródek!

Noe
@młody 15.12.2014 19:56

Panowie nie używajcie nazwisk, a jeżeli już to niech autor poda swoje.

Tomasz

mam pytanie odnosnie pracy przedstawiciela jaki samochód mają? ewentualnie jakis multisport jest albo opieka medyczna?

klasa

Kolego w Jantoniu nie ma umów na czas nieokreślony. Jedynie na określony na 15 lat. Okres wypowiedzenia 2 tygodnie bez jakiegokolwiek uzasadnienia.

alojzy znawca

Czy się dowiemy kto wymyślił cudne hasło "wino do posiłku"?

ppp

W tej firmie zwalnia się pracowników co pół roku. Popracujesz maksymalnie rok. No chyba, że jesteś odporny na stres oraz jesteś lizusem i kłamczuchem wtedy masz szansę na zawrotną karierę.

mega zaskoczony

nie wiarygodne usunęli ph z okolic piły.a on był naprawdę mega dobry.Wykonywał całą brudną robotę łącznie z zamówieniami za "mega cieniutką panią kierownik".:):):)

konik
@mega zaskoczony 03.10.2014 14:55
nie wiarygodne usunęli ph z okolic piły.a on był naprawdę mega dobry.Wykonywał całą brudną robotę łącznie z zamówieniami za &qu...

kierowniczka to zła kobieta nie tylko cienka w tym co robi. Nie szanuje nikogo .Jest fałszywa i ma przerost formy nad treścią. Myśli że jest taka cwana bo podkopuje dołki pod każdym kto jest dla niej nie wygodny. Kobieta bez zasad typowa karierowiczka która sprzeda każdego by utrzymać się na stołku. Zero umiejętności. Jaka kierowniczka taka firma. Wstyd i żal.

aaa

30 ton to tylko wtedy kiedy będziesz tylko 8 godzin w pracy. Jak Ci szanowny dyrektorek zafunduje 12 godzin, to będziesz miał do przerzucenia 45 ton! A pytasz o kasę - hehe - dobre:) Kolejne ogłoszenia mówią same za siebie. Powodzenia.

celebro

WINO DO POSIŁKU - BUEHEHEHEHEHEHHEEHEHHEHE! HASŁO MIAZGA KTO TO WYMYŚLIŁ?

aaa

Pojawiło się ogłoszenie o zatrudnieniu pracowników produkcji przy obsłudze maszyn. Mamy nadzieję, że hr będzie informował kandydatów, że praca polega na przerzucaniu dziennie minimum 30 ton ręcznie na krańcówce za 1200zł na miesiąc. Pewno już niedługo będzie sporo wolnych miejsc pracy, bo idzie wiosna, a wypłaty zamrożone już od kilku lat i co najgorsze nadal się kurczą.

SB

Pan dyrektor (usunięte przez administratora)myśli że praca w soboty, niedziele i święta jest OK. więc zaraz sam stanie na produkcji i będzie sobie lał te swoje 'winka'

Olo
@SB 24.12.2013 23:24

pan Dyrektor na małego wacka i słoma mu z butów wystaje :)) burak jak ich mało!!! Były mobingowany przedstawiciel :)))

XXA

No to sezon wypowiedzeń rozpoczęty. Ciekawe czy pan dyrektor będzie sobie umiał z tym poradzić. Panie prezesie może warto się przyjrzeć temu. Może pracownicy mają jakiś powód, że się zwalniają. Za moment może zostać sama kadra biurowa, która w tym zakładzie jest rozbudowana ponad wszelkie granice zdrowego rozsądku. A chyba takich powodów jest sporo....

GLM5
@XXA 21.12.2013 20:29

Ile osób niby pracuje u Państwa w biurach? Jesteśmy dostawcą i z mojego punktu widzenia w niektórych działach na pewno nie ma nadmiaru pracowników biurowych. Generalnie na produkcji w spożywce raczej nigdzie nie można liczyć na b. dobre warunki. Najlepsze co można mieć to regularne, niezaniżane wypłaty i szacunek. Szczególnie bolesny jest pewnie brak tego ostatniego, co się zdarza jak przełożony nie jest najmądrzejszy i brakuje mu charakteru by stawać w obronie pracowników przed swoimi przełożonymi. Co do przedstawicieli handlowych - podobnie. Podstawa niska, często targety nierealne, przez co wynagrodzenie de facto nie za wysokie, a przełożeni dość często słabi. Z naszej perspektywy firma jest dobrym klientem, ale niełatwym, co jest głównie związane z głównymi klientami - siecią dyskontową, która ciśnie z dostawców ile można. Pozdrawiam

irzo

bo tutaj nigdy nic nie wiadomo :)

?

Witam Trwa rekrutacja przedstawicieli handlowych w 16 województwach , dlaczego?

*****

tak:)hostessy:)

lensi

czy na produkcji pracują kobiety?

lov

Panie dyrektorze dlaczego zwolnił pan nam [usunięte przez moderatora]? [usunięte przez moderatora] Nie darujemy tego panu!

alonso

maaaaaaaloooooo

no2

no1 - 2013-04-26 17:35:38 Witam witam chciałbym nadmienić że w dniu 25.04 br. podczas emisji programu kuchenne rewolucje, jednogłośnie po przez Panią Magdę Gessler wino Celebro Argentyńskie zajęło pierwsze miejsce wśród najgorszych win.Cytat Pani Magdy oglądając butelkę Celebro:"najgorszego wina nie możecie dodawać do potraw" Pozdrawiam serdecznie innowatora tej marki, heheTa chwilka darmowej antyreklamy prawdopodobnie zrobi więcej niż gruba kasa wydana na mało skuteczną reklamę. Pozdrawiamy pomysłodawców i tworców świetnego hasła - WINO DO POSIŁKU . hehe

baryła

Celebro to nic innego jak pryt w ładnej butelce.Powinno stać koło baryły i kosztować co najwyżej 5.99

no1

szczęściarz

Bardzo pragnę podziękować szanownemu Panu [usunięte przez moderatora]i za tak wspaniałe pensje za miesiąc marzec! Przy takich zarobkach będzie trzeba żyć szybko -umierać młodo .

były

a kto teraz jest na miejscu [usunięte przez moderatora]?

JA

Niestety nie znam szczegółów związanych z rozwiązaniem stosunku pracy [usunięte przez moderatora] jednak nie uważam, że on by zrozumiał cokolwiek bądź zmądrzał

on

rozumiem, że [usunięte przez moderatora] sam zrozumiał w jakim bagnie tkwi i poszukał sobie innego ciekawszego zajęcia?

JA

[usunięte przez moderatora] to nie tylko 'nie kierownik' ale również 'nie pracownik'

rothschild

Ile kosztowało promowanie słabego hasła "wino do posiłku"? i cała kampania reklamowa? Czy jest efekt i ludzie zaczeli pić polskie rozlewy w litrowych butelkach? Jakies statystyki poprosze

jaa

[usunięte przez moderatora] chyba już nie kierownik

ramirez

pracowałem w jantoniu jako PH, ok. 9ms, co mogę uznać za sukces zważywszy na rotację, dawano mi ok 6 miesięcy co jest normą. ówczesny kierownik regionu a potem już dyrektor [usunięte przez moderatora], obiecywał zarobki ok 5200, uwzględniając premie. wszystko to niestety fikcja, wypłata w okresie próbnym ok 2,1tys netto, a po trzecim miesiącu już niestety 1,8netto. pracowałem średnio po 11godz, odwiedzałem 15 punktów, ale były one troszkę porozrzucane. Kierowniczka i kierownik regionu [usunięte przez moderatora] jeśli mieli jakieś pomysły czasem nawet praktyczne byli blokowani przez [usunięte przez moderatora], który udaje miłego, ale słucha się jakuba i tyle. na spotkaniach regionu było miło, ale dochodziło często do spięć między handlowcami rynku tradycyjnego a nowoczesnego. Nie możesz się sprzeciwić [usunięte przez moderatora], jeśli uważasz że barmańska to sik to długo nie popracujesz, a jeśli chcesz pracować to siedź cicho jak PH [usunięte przez moderatora]

zając nie sowa

Można by było przytoczyć dowcip z zającem........hehe Polecam pracę w Jantoniu ze względu na przemiłą amosferę panującą między zającem,sową i wilkiem.Innymi słowami ludzie się szanują (nie zawsze),atmosfera jest jak w bajce ( o belzebubie hehe).Na stanowiskach podejmują same trafne decyzje, które są na siłę wdrażane. A GRATYFIKACJA uhuhu, krocie tzn:krocze mnie boli jak sobie pomyślę hehehe Pozdrawiam Pabla :-D

Jarko33

Ta firma to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez moderatora] ten zakład to dno.

marko 0012

Firma Jantoń to [usunięte przez moderatora] powinni zamknąć ten zakład i tyle albo ktoś powinien nasłać urząd skarbowy i Inspekcje pracy

Do swidnica

Skoro nie traktujesz dotychczasowych wypowiedzi poważnie to co ci będę mowic że nie jest dobrze. Przyjdz i sprawdz sam a potem napiszesz to samo co już przeczytałes.

Świdnica

Witam, jak w tej chwili wyglądają warunki pracy w detalu dla przedstawicieli handlowych? Pojawiło się ogłoszenie i zastanawiam się na aplikowaniem na to stanowisko. Przeczytałem wszystkie komentarze ale każdy wie że nie można tych wypowiedzi traktować zbyt poważnie, a poza tym są dosyć stare. mogę prosić o jakieś świeższe infoprmacje?

mój Boże, parę lat już nie pracuję i opiniom nie wierzę, miało być ku dna - więc jest! Coraz gorzej i już z jaboalmi Was kojarzę, a nie z barmańską z "biedronki". Nawet kirowcy Tirów nie chca już pić tego wynalazku....ehhhh, a Nowak z Walczakiem mieli być takimi inowatorami rynkowymi....pozdrawiam

Pracownik.

Wina Jantonia widać już trochę w sklepach i sprzedaż wzrosła. Niestety na wielką niekożyść dla pracowników winiarni i rozlewni. Od miesiąca 4 brygady pracują po 12 godzin za kilkaset zł więcej. Dla firmy to czysty zysk. Powinni stworzyć 2 kolejne brygady jeśli chcą mieć takie wyniki rozlewowe no ale lepiej wyeksploatować pracowników tych co są bo to mniej kosztuje. Jest system równoważony no ale przy takim systemie jaki panuje obecnie to ciekawe co na to PIP? Może powinien sprawdzić to co dzieje się w firmie?

były PH

Cześć wszystkim, zadowolonym i nie. Pracowałem kiedyś w tej firmie. Nie był to długi okres, sam się zwolniłem bo trafiło się coś ciekawszego. Nie wiem jak teraz ale w ówczesnych warunkach nie szło pracować z entuzjazmem. Szybko mi się skończył w tej firmie ale to już inna bajka. Co mnie skusiło żeby zaglądnąć na to forum to reklama win Jantonia w TV. Pozwolę sobie na mała analizę i nieco domysłów. Jeśli ktoś wie coś z pierwszej ręki chętnie poczytam ;) OK to lecimy: reklama sama w sobie jest OK, niezłe kadrowanie, oświetlenie choć brakuje jej tego glamour jakie ma np. carlo rossi. Hasło reklamowe: "Wino do posiłku" tutaj widać że firma Jantoń ma ambicje edukowania narodu, a patrząc dalej na etykiety, próbuje obrazkami wytłumaczyć co do czego. Z tym że taka misja w polskich warunkach to dla Jantonia akcja non profit. Polacy przez ostatnie dwadzieścia lat mieli wybór albo wina za grubą kasę albo wyroby słabe jakościowo m.in. półwytrawne półsłodkie słodkie aromatyzowane, więc w takich warunkach świadomość konsumenta wcale nie rosła, poza małymi grupami. Za takie cudowne wyroby hucznie zwanymi winami należy podziękować m.in. Jantoniowi. Fakt były w ofercie wina godne miana wina ale cena nie dla konsumenta masowego. Mamy koniec 2012 - co się dzieje w branży? Dyskonty - ale dyskonty bez Netto (gdzie jest Jantoń) - wprowadzają wina importowane dla masowego konsumenta w cenach jakich w polsce jeszcze nie było i ich asortyment jest ogromny. Jakość w stosunku do ceny jest poprawna+. Wina są IMPORTOWANE W BUTELKACH - opłaca się? Smutny jest to niestety obraz ale tacy producenci jak Jantoń są w nieciekawej sytuacji. Są już firmy (dyskonty) które oferują wina importowane z Europy w butelkach po bardzo niskich cenach. Mają odbiorce masowego którego Jantoń traci lub już stracił. Nie będę dalej kontynuował tych wywodów bo to doczego zmierzam związane jest z reklamą a zwłaszcza z jej kosztem. Żeby miała sens musi być intensywna w pierwszej fazie (ostatnio już nie widać?) a co za tym idzie nakład na reklamę jest dość spory. Czy firma jantoń nie porywa się na wiatraki z takimi ruchami? Czy nie lepiej produkować swoje specyfiki i cieszyć się sprzedażą póki żyją ostatni amatorzy nalewek w plastiku, a wielki świat sobie odpuścić? Jeśli akcja reklamowa będzie dalej kontynuowana najistotniejsze jest źródło jej finansowania i ogólna kondycja finansowa. P.S. Obecnie działam w trzech województwach. Często bywam w sklepach i zwracam szególną uwagę na wina. Jantonia słabo widać lub wcale. Z Dino stojaki poznikały. W detalu dostępność znikoma. W netto widać litrowe butelki i plastik. Czy Grzane Zbójeckie jeszcze jest na rynku? pozdrawiam i trzymam kciuki za to wasze nowe wino... jak ono się nazywa zapomniałem.. choć reklame widziałem wiele razy ;/ sorry

Pracownik biurowy

W imieniu swoim jak i chyba wszystkich pracowników biurowych serdecznie dziękuję pracownikom rozlewni i winiarni za to, że dzięki ich wysiłkom my możemy otrzymać wymarzone premie oraz poczuć prawdziwą magię Świąt. DZIĘKUJEMY. Rozumiemy Wasze zdenerwowanie na całą sytuację w zakładzie, ale jak mówi stare powiedzenie - żeby ktoś miał dobrze, ktoś inny musi mieć przeje..... ! Z tego właśnie powodu bardzo Wam dziękujemy.

Zostaw opinię o Jantoń - Jarocin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jantoń