Opinie o Jantoń w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Jantoń. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jantoń o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jantoń w Jarocin

aaa

jakie trzeba mieć rozeznanie we własnej firmie, że zwalnia się pana (usunięte przez administratora)(jedyny który miał wiedzę techniczną) a zostawia się np pana (usunięte przez administratora)(nieroba). gratulacje poczucia humoru i dobrego samopoczucia.

...

jak wynika z jednego postu mowa o nowoczesnym

ONA

Mowa o rynku tradycyjnym czy nowoczesnym?

było co było

z tego co wiem to po pierwszych odejściach to sporo tych zwolnień sie posypało, ale również AWANSE były ;]

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Jantoń? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS

hahaha pięknie napisane zostali zwolnieni z powodu \\\\\\\\\\\\\\\"bo tak\\\\\\\\\\\\\\\" :)

haha

pewno rozlewnia miała w sierpniu (usunięte przez administratora), bo szefostwo baluje caly weekend:) (usunięte przez administratora) dalej po 12- 15 godzin, takich ludzi potrzeba jantoniom. niedługo będziecie robić we czterech i też będzie musiało być wylane, żeby było co opijać! powodzenia!

on

już nawet nie ma tych ładnych dziewczyn które pojawiały się przy okazji spotkań w firmie :/

rekrutacja

Czy ta firma obecnie prowadzi jakąś rekrutacje?

Ciekawy

Powiedzcie proszę ilu Kierowników Regionalnych jest w Polsce ?? Jakie mają uposażenie i jak długo pracują ?? Z góry dziękuję

***

A kogo wylali ze szukaja kierownika regionalnego:)

robin hood

Może i szukają, co do zarobków firma robi tak aby wypłacana była podstawa i nic poza tym :)

SLAW

WITAM CZY WIECIE CZY STANOWISKO REGIONALNY SZEF SPRZEDAŻY TO KIEROWNIK REGIONU CZY TEŻ TO STANOWISKO WYŻEJ. CZY WIECIE JAKIE PIENIĄDZE SĄ DO "WYJĘCIA" NA TYM STANOWISKU I JAKĄ DAJĄ FURMANKĘ I INNE NARZĘDZIA....A MOŻĘ TO TYLKO KOLEJNA ŚCIEMA?????

boski roman

szukaja :)

abc

Czy może mi ktoś powiedzieć czy ogłoszenie na portalu (usunięte przez administratora) pt\\\"Regionalny Szef Sprzedaży\\\" to lipa ?, czy fakktycznie szukają kogoś na to stanowisko ??? Z góry dziękuję.

abc

Czy może mi ktoś powiedzieć czy ogłoszenie na portalu (usunięte przez administratora) pt\"Regionalny Szef Sprzedaży\" to lipa ?, czy fakktycznie szukają kogoś na to stanowisko ??? Z góry dziękuję.

............

dosyć że wypłata nie jest na czas to jeszcze obcieli mi 300 zl [usunięte przez admin] za nic

10 każdego miesiąca

Jak zwykle firma nie wywiązuje się ze swoich obowiązków i o pensji w terminie można sobie pomarzyć.

Dobrze poinformowany

Niestety takie planowanie jest teraz legalne. Przeczytaj w KP. Możesz pracować np. 2 tygodnie po 12 godzin, tydzień po 8 i tydzień wolny. Wszystko się zrównoważy i nie ma płaconych nadgodzin. Jeśli czegoś nie odbierzesz to masz wtedy zapłacone. Trzeba bło nie podpisywać zmiany warunków pracy które obowiązują od 1 maja.

zzz

Czy planowanie z góry nadgodzin (10godzin pracy) jest zgodne z Kodeksem Pracy??? Właściciele Jantonia - ciekawe co na to PIP ???

***

Janton to jakies kuriozum:)

Zostaw merytoryczną opinię o Jantoń - Jarocin

Jantoń