Opinie o Łukaszek Bożena Zakład Usługowy Eljot 2 w Świętochłowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Łukaszek Bożena Zakład Usługowy Eljot 2. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Łukaszek Bożena Zakład Usługowy Eljot 2 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łukaszek Bożena Zakład Usługowy Eljot 2 w Świętochłowice

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Łukaszek Bożena Zakład Usługowy Eljot 2?

Czy w Łukaszek Bożena Zakład Usługowy Eljot 2 zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Marian Nowy wpis

Bzdury

Gaweł

Tak - wysokie nagrody co miesiąc, darmowy karnet na siłownię, talony na obiady, paczki na święta. Tyle tylko , że nie poszukują żadnego pracownika.

Gaweł Nowy wpis

Tak. Wysokie nagrody miesięczne, darmowe talony na siłownie i na obiady, paczki świąteczne. Tyle tylko , ze nie poszukują żadnego pracownika.

Najgorsza firma jaka może istnieć! (usunięte przez administratora)

@Gość

Wypowiedz się więcej na temat tej firmy, niech ludzie widzą, może nie będą tak zaślepieni i w końcu otworzą oczy, im więcej negatywnych opinii tym bardziej ludzie będą na nich uważać. Może i Eljot będzie się śmiać z tych komentarzy ale będą widzieć że z(usunięte przez administratora) nie mają do czynienia, ja po prostu domagam się tego czego oni obiecują od x lat a oni najpierw robią a potem myślą...

@Gość

Proszę, napisz co takiego się stało, dlaczego wyłudzacze, niech firma wie co ma na swoich rękach.

Jacek
@Gość

Napisałeś dość negatywny komentarz ale nie wytłumaczyłeś dlaczego masz takie zdanie. Przybliż jak wyglądają w firmie zarobki. Interesują mnie widełki wynagrodzenia i ewentualne benefity. Są często wypłacane?

Agamemnon
@Jacek

Zarobki wysokie , super premie co miesiąc. A pyta ktoś czy potrzebują pracownika. Jeżeli tak to jakiego - z jakim wyksztalceniem i z jakimi uprawnieniami ? Może wcale nie szukają pracownika więc po co te dywagacje i głupoty. No chyba , że zakładasz , że nie trzeba nic potrafić (poza pisaniem nie wiadomo czego), do niczego się nie nadawać, nie pracować ale brać wynagrodzenie wysokie z premiami.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Łukaszek Bożena Zakład Usługowy Eljot 2? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
sombrereo

Super firma i nie ma nic wspólnego z bzdurami wypisywanym na tym forum. Jakieś bzdury o sprzedawcy , pomocniku itp. ponieważ firma nie zatrudnia tego typu pracowników. Firma niczego nie obiecuje bo co ma niby obiecywać o czym piszecie te bzdety.Firma zajmuje się profesjonalnie zarządzaniem nieruchomościami.

Halina

Jestem zainteresowana pracą w Zakładzie Usługowym na stanowisku sprzedawca-pomocnik. Z tego co widziałam, na początku proponowana jest umowa zlecenie, a czy po okresie próbnym można liczyć na umowę o pracę? Czy w ogóle trzeba mieć doświadczenie na tym stanowisku? Jakie dodatkowe wymagania musi spełnić kandydat?

Niedoceniony

Firma Eljot która znajduje się w Świętochłowicach to totalna porażka, krętactwo, (usunięte przez administratora) i co jeszcze a dlaczego a no dlatego że włamują się bezpodstawnie do mieszkania, rozliczają wodę tak żeby na ich wyszło, pierw liczą ryczałtem później liczą niby według zużycia innym razem biorą żucie z innych lat i dalej się nic nie zgadza. Listy które firma dostaje niby nie dochodzą mimo że się ma potwierdzenie odbioru. Kombinują jak tylko można żadnych rozliczeń podać nie chcą zasłaniając się że to są dokumenty archiwalne i nie mają do tego wglądu, nic nie robią ani na klatce schodowej ani w piwnicy. Od paru lat udało się firmie Eljot wybudować płot razem z brama i oczywiście nie za darmo zarzadali dla chętnych wykupienia miejsca parkingowego na podwórzu za 80 zł + kaucja w wysokości 100 zł. Jednym słowem mówiąc omijajcie ta firmę złodziejska a jak już musicie z nimi współpracować to patrzcie im na ręce i liczcie po swojemu.

Hubert
@Niedoceniony

Ciekawe co masz za uszami , że tak piszesz ( napewno zalegasz mocno z czynszem ). Ja mam u nich mieszkanie w centum Chorzowa , moi starzy w Batorym a kolega w Chorzowie Starym. Żadnych problemów. Miła obsługa i wszelkie wyjaśnienia w biurze. Też miałem kiedyś problemy z opłatami ale dogadałem się i spisałem papiery i zapłaciłem trochę później. Naprawdę Eljot to porządna firma.

Marlena
@Niedoceniony

Chyba wiem o jakim budynku piszesz. Ja jestem zadowolona z ogrodzenia terenu i możliwości bezpiecznego parkowania za niewielką opłatą. Nie wiem ile takie ogrodzenie kosztuje ale napewno kilkanaście lat nie wystarczy aby te kilka osób co parkują za te 80 zł spłacili to ogrodzenie. Chyba masz problemy z tabliczką mnożenia.

@Marlena

I o tym właśnie mówię każda inna osoba mówi co innego ja mam nagranie z rozmowy, że miejsce parkingowe kosztuje 70 zł, proszę najpierw wysłuchać innych a dopiero potem komentować, bo każda osoba z którą rozmawiam mówi co innego. Nie interesuje mnie to ile kosztuje ogrodzenie, mnie tylko zastanawia jak długo trzeba się wzbogadzac na ludziach żeby wyjść na swoje. Wystarczy dołożyć parę złotych i macie garaz. Jestem też zadowolony z tego płotu gdyż różne (usunięte przez administratora) nie chodzą, ale robić to od 7 lat to przegięcie, klatkę też wielce mieli remo towac też stoi, więc nie gadajcie że to jest normalna administracja.

@Hubert

(usunięte przez administratora)jeżeli nie znasz człowieka nic nie wiesz o nim to nie oceniaj bo możesz się grubo pomylić, ja żadnych zaległości czynszowych nie posiadam, więc masz problem. Jeżeli wspominasz o tych budynkach to znam niektóre, wyobraź sobie że tam jest nieco inna kultura mieszkańców jak i sami lokatorzy w porównaniu do moich, więc nie masz co porównywać, bo tam jest wszystko wyremontowane i elewacja zrobiona. Moze jesteś pracownikiem tej firmy i kazali ci pozytywny komentarz napisać lub też ciebie o taki poprosili. Chyba że na prawdę w tamtych rejonach lepiej się zajmują niż u mnie gdzie wszystko mają w czterech literach...

@Marlena

Uważasz, że dzięki temu ogrodzeniu parkujesz bezpiecznie? Śmiech na sali... Każdy może tam wejść bez problemu więc gdzie to bezpieczeństwo? I tak 80 zł to dużo jak dla mieszkańca i każdy to mówi że poszaleli z ceną, bo niewiele więcej płacą na strzezonych osiedlach...

Mateusz77

To co sie dzieje w tej firmie jest nie do opisania. Proszę sie trzymać od tej firmy z daleka. Wspólnota mieszkaniowia Eljot to jedna wielka porażka. Pozdrawiam

Feliks
@Mateusz77

A co się dzieje ? Trzymałeś się blisko to napisz. Pozdrawiam

hfh

Zostaw merytoryczną opinię o Łukaszek Bożena Zakład Usługowy Eljot 2 - Świętochłowice

• Jak się pracuje w Łukaszek Bożena Zakład Usługowy Eljot 2?

Zobacz opinie na temat firmy Łukaszek Bożena Zakład Usługowy Eljot 2 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Łukaszek Bożena Zakład Usługowy Eljot 2
4.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Pocztowa 16
    41-600 Świętochłowice