Macromedic Sp. z o.o.

Opole

Opinie o Macromedic Sp. z o.o.

Lidia
użytkownik zarejestrowany

@Mowy czyli nie ma umowy zlecenie podczas okresy próbnego? To bardzo dużo mówi o podejściu pracodawcy do pracownika. Obecnie jednak nie widać ofert pracy, na które można wysyłać swoje zgłoszenia. Czy jest szansa, ze w najbliższym czasie to się zmieni?

Mowy
użytkownik zarejestrowany

Przedstawiciel Kosmetyczny ma chyba całkiem niezłe tutaj w firmie, moim zdaniem jest naprawdę naprawdę fajnie, umowy o pracę od pierwszego dnia, dobre premie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie Macromedic Sp. z o.o. – bądź pierwszy! Pomóżmy innym podjąć dobrą decyzje o zatrudnieniu.

Zostaw opinię o Macromedic Sp. z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Macromedic Sp. z o.o.