Individual S.C. Agencja Modelek

Individual S.C. Agencja Modelek

Opinie o Individual S.C. Agencja Modelek

Agnieszka

Najlepsza Agencja hostess i Modelek w Warszawie. Współpracowałam z tą firmą wielokrotnie przy różnego rodzaju zleceniach. Pełen profesjonalizm !!! Kontakt z właścicielkami agencji fantastyczny, bardzo miłe i rzeczowe osoby z dużym doświadczeniem w branży. Polecam szczerze ta firmę.Agnieszka Cybulska.

Można dobrze zarobić w firmie Individual S.C. Agencja Modelek czy jednak zdobycie dobrej wypłaty wymaga sporo wysiłku? Jak oceniacie pracodawcę? Czekamy na Wasze komentarze na forum!

Zostaw opinię o Individual S.C. Agencja Modelek - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Individual S.C. Agencja Modelek