Procardia Medical Sp. z o.o.

Opinie o Procardia Medical Sp. z o.o.

sim

Jestem pod mega ważeniem dojrzałości organizacji i dobrej atmosfery pracy w Procardii. To firma dla odpowiedzialnych i świadomych pracowników - każdy ma swoje zadania i cele , czasem wspólne , czasem indywidualne i realizuje je bez wskazywania przez kogoś palcem jak to robić. Jesteś sprawny i efektywny, samodzielny i odpowiedzialny - masz tu idealne warunki pracy, rozwoju i spełnienia przy bardzo dobrym wynagrodzeniu. Głowna szefowa czuwa nad całością, zawsze można do niej się zwrócić z każda trudną sprawą - nigdy nie chowa głowy w piasek i w sposób konkretny i stara się " win win" rozwiązywać rożne kwestie

mania

Znam tę firmę od lat, pracuję na tym samym rynku. Mają mocną pozycję i bardzo dobrą opinię. Osobiście chętnie bym się tam zatrudniła, gdyby mieli takie stanowisko jak moje

Johny

Bylem ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej i muszę powiedzieć ze odbyła sie w milej atmosferze i bardzo profesjonalnie. Atmosfera w firmie panuje przyjacielska, firma oferuje dozo profitów i wszelka pomoc asystencka i sekretarska nawet przy malych projektach, co było dla mnie zaskoczeniem, fajnie ze mozna skupic sie na meritum projektu Pani Prezes rzeczowo przedstawiła swoje wymagania i mialem poczucie ze dobrze spawdziła moje doswiadczenie , sprawdziła moje portfolio i referencje. Warunki finansowe proponuja powyzej standardu w branzy. Mam jeszcze inne propozycje ale jestem pewien ze dobrze bym sie odnalazl w tej organizacji

Zizitop

Miałam wątpliwą przyjemność być na rozmowie...pani prezes nie dość że nie zadała sobie trudu na zapoznanie się z moim cv, to nawet się z tym nie kryła. Abstrahując od braku elementarnej kultury jak odbieranie telefonów w trakcie spotkania i gaworzenie o d.maryni. Pieniądze to nie wszystko. Kultura i szacunek w pracy musi być standardem wykonywanym nie szumnym hasłem na stronie www. Jeszcze jedna uwaga dla potencjalnych kandydatów- jako dystrybutor firma (wprawdzie bazując na wytycznych producenta) sama ustala wskazania do zastosowania sprzętu...każdy kto pracuje w tej branży wie, że na dłuższą metę nie jest to najszczęśliwsze rozwiązanie.

Kleopatra

gdyby mój mąż zarabiał tak dobrze jak mąż A to też bym odeszła. Niestety kredyt na mieszkanie wymaga cierpliwości do szefowej. Robię swoje i się nie wychylam. A co myślę o szefowej i atmosferze w firmie pozostawiam dla siebie.

Bazia

Finansowo ponadprzeciętnie, ale trzeba mieć dużo cierpliwości do pani prezes. Ostatnio jedna dziewczyna rzuciła papierami i przy okazji jej wygarnęła. Pani prezes o mało nie pozwała dziewczyny do sądu. A na pierwszy rzut oka, szefowa taka miła i kulturalna, nawet pisze książki. No i trzeba uważać z kim się rozmawia, bo połowa firmy to rodzina pani prezes. Jak się zastanawiasz czy się przyjąć, to weź to pod uwagę.

mustang

Ciezka szefowa z humorami i bardzo pamietliwa oraz zawistna. Pieniadze dobre a dla handlowcow i dyrektorow nawet bardzo. Jak chcesz zarabiac to trzeba sie pogodzic, ze bywa czesto niemilo.

Zostaw opinię o Procardia Medical Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Procardia Medical Sp. z o.o.