Komprad Grzegorz Wojcik

NIP: 9690930861 REGON: 240922699

Komprad Grzegorz Wojcik

Opinie o Komprad Grzegorz Wojcik

Tom

Nie dziwi mnie podejście tej żałosnej firmy do "zawiedzionego" To banda handlarzyków, która się wzięła za sprzedaż sprzętu o którym nie ma bladego pojęcia. Na pytanie co z reklamacjami i jak się je załatwia gnojek odbierający telefony dotyczące wystawianych towarów na allegro pogardliwie odpowiada że trzeba se wysłać do nich na własny koszt!!! Nieprawdopodobne olewańsko a sprzęty nie kosztują 2 zł tylko prawie 2000 zł.

Xyz
@Tom 10.07.2018 14:18

Zalosny to jestes Ty. Jak nie wiesz po co sluzy ta strona to sie nie produkuj.

zawiedziony

Witam serdecznie, produkt zakupiony internetowo w firmie Komprad miał ślady użytkowania. Sprzedający nie chciał pomóc w rozwiązaniu tej sytuacji. Nie polecam tej firmy i czuję się oszukany.

Kisia
@zawiedziony 21.12.2015 12:17

To napisz do tej firmy! Tutaj pracownicy pisza opinie o pracodawcach, by iinne osoby wiedzialy czy warto wysylac cv! Wejdz sobie na strone firmy i na pewno bedzie tam jakis formularz kontaktowy, wyslij im maila, napisz list, zadzwon. To nie jest miejsce na skargi klientow! Przez takich jak Wy ta strona to smietnik

Kisia

Dlaczego moderatorzy nie usuwaja takich komentarzy???? TA STRONA JEST PRZEZNACZONA BY WPISYWAC OPINIE O PRACODAWCACH!! Dla pracownikow, a nie niezadowolonych klientow. Ten problem dotyczy prawie wszystkich firm, ktore chce sprawdzic na gowork. Po co w ogole ta strona, skoro nikt nie kontroluje tego co tu ludzie pisza??? Jeden wielki smietnik

Zostaw opinię o Komprad Grzegorz Wojcik - Gliwice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komprad Grzegorz Wojcik