Wydawnictwo Prasa Beskidzka Sp. z o.o.

Bielsko-Biała

Wydawnictwo Prasa Beskidzka Sp. z o.o.

Opinie o Wydawnictwo Prasa Beskidzka Sp. z o.o.

oszukanaana

Nie polecam pracy w tym miejscu. Niestety wielokrotnie pracownicy spotykają się z niewypłacaniem należnych wynagrodzeń, atmosfera jest toksyczna. Miejsce również wizualnie nieprzyjemne, grzyby na ścianach, w zimie 10 st.C w biurze, w lecie 37 st.C. Tutaj spotkasz się z tym, czego pracownik najbardziej pragnie uniknąć: z kradzieżą ze strony pracodawcy.

Czy wiesz co ostatnio słychać w firmie Prasa Beskidzka Sp. z o.o. Wydawnictwo? Wypowiedz się na ten temat na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

Zostaw opinię o Wydawnictwo Prasa Beskidzka Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo Prasa Beskidzka Sp. z o.o.