Art Drukarnia Kazimierz Janasz

Opinie o Art Drukarnia Kazimierz Janasz

etam

A ubezpieczy Cię na pól etatu najwyżej,chętniej na umowę o dzielo a najlepiej wogóle na czarno.Płaci w ratach po 200zł aż w końcu przestaje...

etam

Ta drukarnia to calkowita porażka.Nie ma nic,począwszy od narzędzi skończywszy na srodkach produkcji.Najlepiej przyniescie z domu co Wam potrzeba.Nawet jak umiecie coś naprawić to nie ma czym. wlaściciel traktuje pracowników jak [usunięte przez moderatora] a największym jest on sam.Na początku obieca Wam zlote góry a potem zostaje z tego rozczarowanie.Ma calą pólke z kitami i jedzie po kolei... Kupuje odpadowy pomarszczony papier z roli i tnie, jak to idzie nie pytajcie-zaloga narzeka na każdym etapie. Maszyny niedoinwestowane-byle do przodu.No i najważniejsze-wzbrania się od zapłaty!!!! To jest biznesmen?To dziad jest!

e

syf

Zostaw opinię o Art Drukarnia Kazimierz Janasz - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art Drukarnia Kazimierz Janasz