Opinie o Kuś Dariusz Maverick w Jaworzno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kuś Dariusz Maverick. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kuś Dariusz Maverick o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kuś Dariusz Maverick w Jaworzno

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kuś Dariusz Maverick?

Czy w Kuś Dariusz Maverick zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Olo Nowy wpis

Z tego co wiem to zatrudnienie jest na działalności gospodarczej jednoosobowej. . Więc nie ma umów zlecenia i okresów próbnych.

Olo Nowy wpis

Nie,nie ma możliwości pracy zdalnej.

Daria Nowy wpis

Powiedzcie czy firma rekrutuje i czy są możliwości pracy zdalnej?

Czym Kuś Dariusz Maverick zachęcają? Jakie mają dodatki?

Olo

Pisz konkretniej , czego szukasz ,czego oczekujesz ,wtedy może będę mógł pomóc. Ogólnie współpraca z nimi na medal. Polecam.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Kuś Dariusz Maverick? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Agata

Co myślicie o usługach Maverick? Jak oceniacie ceny? Dajcie znać, bo nie wiem, czy warto się do nich zgłosić. Dzięki.

Dtary
@Agata

Zawsze warto... Ustalenia z nimi to rzecz świeta. Cenowo ,zawsze do dogadania. Profesjonalizm bezcenny.

eXtreme sport

Kurde koleś ma łeb jak stodoła, robiłem z nim kilka imprez integracyjnych, konferencji, eventów przez jakieś ostatnie 25 lat. Wszystko zapiętę na "ostatni guzik" :) Wielka wiedza i doświadczenie, brak stachu w sytuacjach kryzysowych. Super Gościu ! Z takimi PROFESJONALISTAMI lubimy pracować. Zapraszam do organizacji imprez eventowych dla firm. Robimy wszystko od planowania, dopasowania atrakcji, transportu, doboru menu - od A do Z. Jeden telefon i organizujemy imprezy kameralne od 9 os. po max 500 os co wynika z logistyki transportu i ndostępności naszej bazy hotelowej dzałamy w Beskidach i na Słowacji. >>> www.skokiNAbunge.pl >>> www.kuligiWgorach.pl Organizyjesz imprezy dla firmy przeczytaj mojego e-booka >>> www.skokinabunge.pl/poradnikeventy.pdf >>> www.beskidzkiSZLAKpiwny.pl

TransSport

Polecam w 100%. Gość wie co chce i wie jak to zrobić. Zawsze wypłaca kasę na czas i nie ma czasu na opowiadanie bajek,tylko konkrety.

Przewoźnik

Współpraca na najwyższym poziomie. Polecam - pełen profesjonalizm i zawsze wszystko zgodne z ustaleniami.

Ryszard G.

Współpracował z nim wiele lat. Wszystko jak w umowie.. Bez niespodzianek, same konkrety. Dobre pieniądze i bardzo wymagający przy każdym detalu. Szkoda że projekt dobiegł końca. Mam nadzieję, że kiedyś zaprosi do kolejnego.

Zostaw merytoryczną opinię o Kuś Dariusz Maverick - Jaworzno

Kuś Dariusz Maverick