Opinie o Biuro Audytorskie Sadren Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Biuro Audytorskie Sadren Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Biuro Audytorskie Sadren Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Audytorskie Sadren Sp. z o.o. w Warszawa

Magdalena Nowy wpis

Pracowalam tutaj 4 lata. Bardzo mi sie podobalo. Jednak malo placili. Ale z perspektywy czasu bym tu wrocila...najlepsza praca jaka mialam...obecnie szukam pracy i milo wspominam biuro Sadren.

Tymon Nowy wpis

Są jakieś delegacje?

Teresa Nowy wpis

Pracowałam w Sadrenie 10 lat może kokosów tam nie zarobisz, można się naprawdę nauczyć dużo mając do czynienia z różnorodnością firm i problemów.

Bartosz Nowy wpis

Ważne co jest tu i teraz więc zostawcie historię. Firma jest super , polecam pracę.

Czy po rozmowie w Biuro Audytorskie Sadren Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Dobrzechów
Europak Sp. z o.o. sp.k.

SZUKKAJa kogos do pracy?

obywatel
@anonymous

Nie kłam! Pamietaj, że za fałszywe oskarżenia grozi kara pozbawienia wolności. Może prokuratura powinna się Tobą zająć?

@Joanna, ale rozumiem, ze Ty piszesz z perspektywy klienta Biura Audytorskiego Sadren, tak? Dziękuję za opinię - głosy klientów również są bardzo ważne, ale na forum skupiamy się głównie na opiniach pochodzących od pracowników danej firmy. @Tadeusz, @Piotr, a co możecie powiedzieć o samej pracy w Biurze Audytorskim Sadren? Czy jest ona satysfakcjonująca? Polecilibyście tego pracodawcę?

@Piotr, dobrze słyszeć wytłumaczenie, bo rzeczywiście można sobie wyrobić różną opinię na temat Biuro Audytorskie Sadren. Piszesz, że nigdy nie było tak dużych zwolnień, a jak jest w ogóle z rekrutacją, jakieś oferty pracy się tutaj pojawiają?

grzes
@Anna

jak zwalniaj to pewnie rekrutacji brak

@Anna

Pracuje tam prawie 30 lat więc wiem trochę na jej temat ;) W tej chwili firma nie prowadzi rekrutacji. Pozdrawiam

Joanna

Bardzo fachowa i rzetelna obsługa. Widać prawie 30-letnie doświadczenie.

@grzes Dlaczego tak uważasz? Rozwiń swoją myśl, ba tamta zdaje się być zbyt ogólnikowa i niewiele mówiąca o tym pracodawcy. Pracujesz albo pracowałeś w firmie Biuro Audytorskie Sadren i znasz sytuację z własnego doświadczenia?

Tadeusz
@Anna

Ostatnio dołączyły kilkoro nowych pracowników i w tej chwili firma nie prowadzi rekrutacji. Pozdrawiam

@anonymous Na żadnym z większych portali z ofertami pracy nie widziałam, żeby firma Sadren prowadziła obecnie rekrutację. Jednak to wcale nie oznacza, że nie poszukują nowych pracowników. Polecam Ci kontakt osobisty z nimi http://www.sadren.com.pl/kontakt.php Z pewnością udzielą Ci potrzebnych informacji. Daj później nam znać, co postanowiłeś.

bratek

masakra, próba zwolnienia wraz z 10 innymi pracownikami bez okresu wypowiedzenia (bez powodzenia). trzeba znać prawo pracy przy takiej współpracy. powodzenia

@bratek

W jakim celu o kłamstwo? Nigdy w historii firmy nie było takiej sytuacji, tym bardziej próby zwolenia tak dużej grupy ludzi. Powodzenia

obywatel
@bratek

Nie kłam! (usunięte przez administratora)

Robert

Widać, że są to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. Bardzo dobra współpraca.

admin

Każdy komentarz na naszym forum na znaczenie. Napisz co ty sądzisz o firmie Sadren Sp. z o.o. Biuro Audytorskie.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Audytorskie Sadren Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Biuro Audytorskie Sadren Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Audytorskie Sadren Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Biuro Audytorskie Sadren Sp. z o.o.
  • Srebrna 16
    00-810 Warszawa

Biuro Audytorskie Sadren Sp. z o.o.