Dominik Łobaczewski Alco
counter
1 1 9 5 1
Rysiek Nowy wpis
Klient
 Pytanie

W grudniu 2020 roku, złożyłem zamówienie, zapłaciłem, po miesiącu oczekiwania i braku odpowiedzi na wysyłane e-maile, udało mi się dodzwonić do właściciela firmy. Dowiedziałem się, że nie mają sprzedawanego towaru, że oddzwonią do mnie za dwadzieścia minut. Na tym kontakt się urwał. Minęły prawie trzy miesiące, nie mam kupionego towaru ani pieniędzy. Jak można nazwać takie postępowanie?

Olga Nowy wpis
@Rysiek

Zachowanie firmy Alco, które opisałeś, jest rzeczywiście bardzo nieprofesjonalne i przykro mi, że masz takie doświadczenia. Jednocześnie sugeruję, żebyś ponownie spróbował skontaktować się z firmą, ponieważ ta sytuacja wymaga jakiegoś rozwiązania. Czy po tym, jak kontakt się urwał, próbowałeś nawiązać z nimi kontakt?

Rysiek Nowy wpis
Klient
@Olga

Oczywiście, zero odzewu.

Rysiek Nowy wpis
Klient
@Rysiek

Upłynęły cztery miesiące, nie mam towaru ani pieniędzy, zgłaszam sprawę policji i do Urzędu Ochrony Konsumenta.

Iza

@mary w jaki sposób wyłudzanie pieniędzy? To mocne oskarżenie

Mary

Odradzam jakikolwiek kontakt z firmą Alco. Kompletny brak profesjonalizmu jeśli chodzi o obsługę klienta i - niestety - próba wyłudzenia pieniędzy. Przestrzegam zarówno potencjalnych klientów jak i pracowników przed nawiązywaniem jakiejkolwiek współpracy z Alco Dominik Łobaczewski.

patryk

Jeżeli traktują swoich pracowników jak klientów to bardzo odradzam. Od prawie trzech miesięcy ani przesyłki ,ani zwrotu pieniędzy . Bardzo NIE POLECAM

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 987 144
  2. olx.pl 3 551 040
  3. pracuj.pl 3 393 576
  4. jooble.org 3 374 784
Seen Distribution

Kupiliśmy dwie wagi firmy Ohaus. Pierwsza to 15 kg a druga 6 kg. Chcieliśmy je zwrócić. Po wypełnieniu formularza zwrotnego i odesłania wag pod wskazany adres, paczka nie została odebrana. Kurier próbował dwa razy doręczyć zwrot i nikt nie przyjął towaru. Wagi wróciły z powrotem do nas. Nie polecam i odradzam ten sklep ponieważ kontakt ze sprzedającym jest utrudniony oraz są problemy z przyjęciem zwrotnym towaru. Wagi nie były użyte przez Nas ani razu a mimo to nie zostały przyjęte z reklamacją z powrotem. Po pewnym czasie kontakt ze sprzedającym urwał się. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Kontakt z klientem i lepszą współprace.

Administrator

Jak wygląda praca w firmie Dominik Łobaczewski Alco w mieście Kraków, mieliście z nią doświadczenie? Czekamy na informacje od byłych pracowników odnośnie atmosfery i warunków pracy!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Dominik Łobaczewski Alco - Kraków

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Dominik Łobaczewski Alco