Opinie o General Topics w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy General Topics. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie General Topics o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o General Topics w Kraków

Natalia Nowy wpis

Ile Wam przysługuje w firmie przerwy?

GTPolonia Nowy wpis
@Natalia

Przedstawiciele mają zadaniowy czas pracy, a zatem o długości przerwy decyduje każdorazowo poziom wykonania planu pracy na dany dzień.

Choracy Nowy wpis

Jeśli dobrze się pracuje to nie ma w firmie maruderów i cisza na forum!

Zainteresowany Nowy wpis

Czy ktoś napisze coś więcej o aktualnej sytuacji w Topicu? Wpisy są dość stare , może zajrzy tu ktoś kto tam pracuje obecnie .. i uchyli chodzą rąbka tajemnicy czy o warunkach pracy . Pozdrowienia

Damian

@Mite, dziękujemy za twoją opinie. Zachęcam Cię do podzielenia się z nami informacjami jak aktualnie rozwija się firma General Topics oraz czy planują w najbliższym czasie zwiększyć zatrudnienie? Każda twoja wiadomość w tym temacie, pozwoli bardziej przybliżyć firmę. @Anonim, napisałeś, że byłeś na rozmowie o pracę w tej firmie, namawiam Ciebie do opisu jak ona przebiegła. Czy dostałeś pracę?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie General Topics. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Mite

No co mam powiedziec, firma bardzo bardzo dobra, nie wiem jak inaczej ją można opisać, generalnie naprawdę fajnie się tutaj pracuje i szczerze polecam próby

Anonin
@Mite

Witam Możesz napisać cos więcej o firmie była ostatnio na rozmowie o prace u nich firma wydaje się spoko ale boje się ze może to być troszkę ciężki temat duże plany trzeba wyrobić żeby dostać premie bo pensja podstawowa bez rewelacji Pozdrawiam

Ona

Chodzi mi oczywiście o firme General Topics

Ona

Prosze o odp na zadane pytanie wcześniej bardzo mi zależy na tych inf a dodatkowo jaka atmosfera jest firmie?będe wdzieczna pozdrawiam.

Witam mam pytanie jakie zarobki sa w tej firmie i jaką flotąsamochodów sie poruszają?Będe wdzięczna za odp.

Oto opinia osoby zwolnionej dyscyplinarnie...

Ciekawy

A to jeszcze istnieja? Bo na stronei jakis laser sie otwiera

norbi

Beznadzieja. Słabo płacą. Brak perspektyw. Padaka....

Zostaw merytoryczną opinię o General Topics - Kraków

General Topics