Sancog Instalacje Sanitarne C.O I Gaz Stanisław Koński

NIP: 5222176966 REGON: 012017913

Sancog Instalacje Sanitarne C.O I Gaz Stanisław Koński

Opinie o Sancog Instalacje Sanitarne C.O I Gaz Stanisław Koński

marek

jeśli mam być szczery ten facet za bardzo mi sie nie spodobał ale zrobiłem tylko u niego tylko wodę i nie jestem zachwycony , mam wrażenie że zwalił robotę . Namawiał mnie na inne usługi , jednak nie zgodziłem się i chyba sie ciesze bo i to by (usunięte przez administratora)

Sądzicie, że firma SanCog Instalacje Sanitarne dobrze działa i spełnia oczekiwania pracowników oraz klientów? Napiszcie swoją opinię.

Zostaw opinię o Sancog Instalacje Sanitarne C.O I Gaz Stanisław Koński - Raszyn

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sancog Instalacje Sanitarne C.O I Gaz Stanisław Koński