Hydrolew Usługi Hydrauliczne i Ogólnobudowlane Grzegorz Lewkowicz

zle to mało powiedziane,

klex
@Bebe 13.10.2016 21:23
zle to mało powiedziane,

czy ktoś wie gdzie i dla kogo wykonują jakieś prace

klex

ma ktoś jakieś nowe informacje jak wygląda sytuacja tej firmy?

Porażka, życzę szybkiego upadku (usunięte przez administratora)

:-)
@Pracownik 20.03.2014 20:00
Porażka, życzę szybkiego upadku (usunięte przez administratora)

@:-) 29.07.2014 12:21
Ty chyba z jego rodziny. Ta firma to zwykli oszuści poczytaj sobie o nich i sprawdź w sadzie. Do bylejakiej jej bardzo daleko....

Z tego co się orientuję to każdemu pracownikowi szef wypłacił pieniądze więc mówienie że to oszuści to mija się z prawdą. Lepiej kolego weź się za robotę a nie tylko narzekać.

Szkoda czadu

Dni

Znajoma

Witaj, z olbrzymia przyjemnością odpowiem Ci na pytanie.jestem osoba z zawodu zajmująca sie uczciwoscia firm i pracodawców. Muszę Cię ostrzec przed ta firma( usunięte przez administratora ), rownież opinia pozostawia wiele do życzenia. Patrząc jako osoba z zewnątrz nie zapowiadam tej firmie dłuższej obecności na rynku.

Zostaw opinię o Hydrolew Usługi Hydrauliczne i Ogólnobudowlane Grzegorz Lewkowicz - Stalowa wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hydrolew Usługi Hydrauliczne i Ogólnobudowlane Grzegorz Lewkowicz