Litbud Mateusz Litewka

Modlnica

Opinie o Litbud Mateusz Litewka

Bartek M.

Profesjonalizm, terminowość, fachowe doradztwo - podstawowe cechy firmy Litbud Mateusz Litewka. Dziękuję za pomoc w budowie wymarzonego domu!

Nadzorujący

Nadzorowałem prace firmy Litbud Mateusz Litewka. Firma godna polecenia, szeroki zakres wykonywanych prac, prace wykonane solidnie i terminowo. Właściciel słowny. Reasumując Firma godna polecenia

Robotnik

Praca jak wszedzie , duzo roboty , pieniadze na czas , współpraca w porzadku

współpraca ok , pieniądze wypłacane na czas ,dyscyplina

krystyna z.

Witam z całą pewnością mogę polecić firmę LITBUD , budowali nam dom , ekipa solidna , profesjonalna .polecam

damian.s

witam faktycznie co do wypłacalności jest ok ale umowy są śmieciowe ale teraz wszędzie som takie ale pieniądze som to jest ważne i tak w naszym kraju nie dożyję emerytury - pozdrawiam ............

Zostaw opinię o Litbud Mateusz Litewka - Modlnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Litbud Mateusz Litewka