Opinie o Mateusz Litewka Litbud w Modlnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mateusz Litewka Litbud. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Mateusz Litewka Litbud o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Mateusz Litewka Litbud w Modlnica

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Rober .M Nowy wpis

Umowy, urlopy , chorobowe normalnie wypłacane bez kombinowania wypłaty na czas zaliczki też nie ma problemów stawki przyzwoite ..polecam pracę ….

Anna Nowy wpis
@Rober .M

Krótko, zwięźle i na temat. Doprecyzujesz tylko proszę info odnośnie stawek, jak aktualnie wyglądają? I co z premiami tak właściwie?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy w Mateusz Litewka Litbud zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Paweł.K

Nigdy nie ma problemów z płatnościami wypłaty zaliczki zawsze na czas polecam…

Kamila
@Paweł.K

no i fajnie, a jak z wysokością tych wypłat? Kojarzysz może czy jest lepiej niż w innych firmach czy nie bardzo?

piotr
Klient
@Kamila

A c-hce sie pani zatrudnic na jakies konretne stanowisko - skoro panią to tak bardzo interesuje?

Anna Nowy wpis
@piotr

Może zbiera jakieś dane np., do pracy dyplomowej? Różnie to bywa, a internet to ogromne kompendium wiedzy. ;) Ciekawa jestem co odpowie tak szczerze

Co wchodzi w socjal Mateusz Litewka Litbud?

Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Mateusz Litewka Litbud? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kasjer/Merchandiser w sklepie kosmetycznym / Modlnica
Modlnica
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
(504 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Karol

Pracujecie 12 godzin dziennie?

Piotr operator
@Karol

Pracujemy w miarę możliwości po 10 h . Chyba że trzeba wykonać zlecenie wtedy są nadgodziny .

Czy w Mateusz Litewka Litbud pracuje się na open space?

Miron

Dobry pracodawca to i na forum nie ma specjalnie wpisów!!

Ciężko jest w systemie 12/12 w Mateusz Litewka Litbud? Ktoś coś?

pytanie1
@Pytanie

Pytanie---co znaczy system 12/12?

Łukasz Młody

Współpracę z firmą Litbud oceniam bardzo pozytywnie. Co do wykonywanych prac remontowych jak i budowlanych odnoszę się bez żadnych zastrzeżeń. Ekipa w porządku. Polecam.

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób obszerny o firmie Litbud Mateusz Litewka? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym użytkownikom w uzyskaniu informacji o firmie.

Pracujacy

Praca w firmie ok , wypłaty na czas

Bartek M.

Profesjonalizm, terminowość, fachowe doradztwo - podstawowe cechy firmy Litbud Mateusz Litewka. Dziękuję za pomoc w budowie wymarzonego domu!

Nadzorujący

Nadzorowałem prace firmy Litbud Mateusz Litewka. Firma godna polecenia, szeroki zakres wykonywanych prac, prace wykonane solidnie i terminowo. Właściciel słowny. Reasumując Firma godna polecenia

Robotnik

Praca jak wszedzie , duzo roboty , pieniadze na czas , współpraca w porzadku

współpraca ok , pieniądze wypłacane na czas ,dyscyplina

krystyna z.

Witam z całą pewnością mogę polecić firmę LITBUD , budowali nam dom , ekipa solidna , profesjonalna .polecam

damian.s

witam faktycznie co do wypłacalności jest ok ale umowy są śmieciowe ale teraz wszędzie som takie ale pieniądze som to jest ważne i tak w naszym kraju nie dożyję emerytury - pozdrawiam ............

zanel

WITAM BYŁEM PRACOWNIKIEM FIRMIE LITBUD I MUSZE POWIEDZIEC CO DO WYPŁAT NIE MAM ZASTRZERZEŃ TYL KO TROCHĘ ZA DUŻO DYSCIPLINY .

Zostaw merytoryczną opinię o Mateusz Litewka Litbud - Modlnica

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Mateusz Litewka Litbud?

Zobacz opinie na temat firmy Mateusz Litewka Litbud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mateusz Litewka Litbud?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Mateusz Litewka Litbud?

Liczba opinii klientów firmy Mateusz Litewka Litbud, to 3, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mateusz Litewka Litbud