FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA LITBUD

Kraków

Opinie o FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA LITBUD

M.J.

Firma wybudowała nam dom w stanie surowym, zgodnie z umową i sztuką budowlaną, solidnie. Polecam

Mkukla

FIRMA LID- BUD wykonała u mnie elewacje wraz z wykończeniem balkonów. Firma wywiązuje się z terminów pracę wykonuje w zadowalający klienta sposób. Polecam bez zastrzeżeń.

Kukielka

Polecam firmę. Wykonali u mnie elewacje. Ładnie czysto podczas prac. Terminowo tylko polecić wykonawcę.

kamel

tez doszły mnie słuchy że z ta firmą w branży budowlanej się bardzo dobrze współpracuje, kompleksowo obsługuje. poza tym ja bardzo fajne projekty domów szczególnie mi podpasował EII Econiomic, propjekt jest na stronce, taką chałupę zrobić za mniej niż 300 000 to super sprawa

Maciek

dobra współpraca , wszystko ok , z wypłatą nie ma problemów

Norbert

Zlecenie wykonane zgodnie z moimi oczekiwaniami polecam

tadek
@Norbert 09.07.2014 08:12
Zlecenie wykonane zgodnie z moimi oczekiwaniami polecam

Nauczcie się pisać bez błędów, "spół pracowało"? chyba współpracowało i kolejny ubaw "podwykonawcom"? podwykonawcą, miejmy nadzieję że nie robicie tak jak piszecie czyli z błędami. Pozdrawiam

wiktor t

witam jestem podwykonawcom firmy litbud i muszę powiedzieć że dawno z nikim mi się tak dobrze nie spół pracowało - pieniądze na czas -byle tak dalej . pozdrawiam ......

kamil

witam muszę pochwalić naszego szefa bo dostałem ostatni premię -jesteś szefie spoko.....

Zostaw opinię o FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA LITBUD - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA LITBUD