Opinie o Drewnex Handel Drewnem Adam Smajdor w Bratkowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Drewnex Handel Drewnem Adam Smajdor. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Drewnex Handel Drewnem Adam Smajdor o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drewnex Handel Drewnem Adam Smajdor w Bratkowice

Mati Nowy wpis

Przykro ale opinia musi być negatywna dostawca przez telefon zapewniał, że przywiezie drewno sezonowane 8 miesięcy a drewno okazało się mokre jakby z wody wyjęte co się przekłada na to, że się wcale nieche palić. Nigdy już w tej firmie nie zamówię opału

Darek Nowy wpis

Miła obsługa, szybka dostawa

Kazimierz12345 Nowy wpis

Polecam dobry kontakt szybka dostawa, drewna tyle ile ma być.

Jan Nowy wpis

Na jakim dziale najfajniej się pracuje?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Drewnex Handel Drewnem Adam Smajdor spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Danuta

Zamówiłam 5metrów drewna a po ułożeniu okazało się że jest go 3!!!(usunięte przez administratora) w żywe oczy, wykręcają się co do umówionej daty. Nie polecam bo kupując u tego "przedsiębiorcy", ogrzewanie staje się droższe niż gazem!!

Nie zadowolony klient

Nie polecam!!! Firma nie poważna !!! Straciłem dwa dni urlopu czekając na dostawę drewna w umówionym terminie w godz. 11-13 . Nikt nie poinformował mnie o opoznieniu. Po moim telefonie o godz 16 firma przypomniała sobie o moim zamówieniu i obiecali dostarczyć drewno w przeciągu dwóch godzin, więc znowu czekam dwie godz. No i okazuje się, że drewno mogą przywieźć w dniu jutrzejszym. Drewno w koncu dotarło na zajutrz! Poza tym firma oszukuje na jednostkach; metr przestrzenny układamy, a metr przestrzenny nasypowy!!!. Wszystkich kupujących ostrzegam i radzę dobrze sprawdzać ilość zamowionego z dostarczonym drewnem. Na swoim przykładzie :przy zamowionych 5 metrow przestrzennych firma dostarcza 5 metrow przestrzennych NASYPOWYCH!!! Roznice można wyliczyć samemu. Przy zamówieniu rozmowa odbywa się całkiem miło i sympatycznie , metr przestrzenny jest metrem przestrzennym nie może być inaczej, takie zapewnienie usłyszalem od właściciela firmy. Po dostawie firma nie przyjmuje reklamacji twierdząc że wywiązała się z umowy zapewniając, że dostarczyli prawidłową ilość drewna. Także UWAŻAJCIE LUDZIE! Myślę, że mój przykład stanie się przydatny dla pt. zainteresowanych zakupem drewna w Drewnexie. Z poważaniem Niezadowolony klient.

Zbyszek333

Szybka dostawa i mili pracownicy ,gorąco polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Drewnex Handel Drewnem Adam Smajdor - Bratkowice

Drewnex Handel Drewnem Adam Smajdor