Drewnex Handel Drewnem Adam Smajdor

Bratkowice

Drewnex Handel Drewnem Adam Smajdor

Opinie o Drewnex Handel Drewnem Adam Smajdor

Nie zadowolony klient

Nie polecam!!! Firma nie poważna !!! Straciłem dwa dni urlopu czekając na dostawę drewna w umówionym terminie w godz. 11-13 . Nikt nie poinformował mnie o opoznieniu. Po moim telefonie o godz 16 firma przypomniała sobie o moim zamówieniu i obiecali dostarczyć drewno w przeciągu dwóch godzin, więc znowu czekam dwie godz. No i okazuje się, że drewno mogą przywieźć w dniu jutrzejszym. Drewno w koncu dotarło na zajutrz! Poza tym firma oszukuje na jednostkach; metr przestrzenny układamy, a metr przestrzenny nasypowy!!!. Wszystkich kupujących ostrzegam i radzę dobrze sprawdzać ilość zamowionego z dostarczonym drewnem. Na swoim przykładzie :przy zamowionych 5 metrow przestrzennych firma dostarcza 5 metrow przestrzennych NASYPOWYCH!!! Roznice można wyliczyć samemu. Przy zamówieniu rozmowa odbywa się całkiem miło i sympatycznie , metr przestrzenny jest metrem przestrzennym nie może być inaczej, takie zapewnienie usłyszalem od właściciela firmy. Po dostawie firma nie przyjmuje reklamacji twierdząc że wywiązała się z umowy zapewniając, że dostarczyli prawidłową ilość drewna. Także UWAŻAJCIE LUDZIE! Myślę, że mój przykład stanie się przydatny dla pt. zainteresowanych zakupem drewna w Drewnexie. Z poważaniem Niezadowolony klient.

Zbyszek333

Szybka dostawa i mili pracownicy ,gorąco polecam!

Zostaw opinię o Drewnex Handel Drewnem Adam Smajdor - Bratkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drewnex Handel Drewnem Adam Smajdor