Ruda Śląska

Opinie o Woko 2 Materiały Budowlane s.c. Alicja Grabowska-Kościelnicka Janusz Kościelnicki

Znasz pracę w firmie Woko 2 S.C. Materiały Budowlane Alicja Grabowska-Kościelnicka Janusz Kościelnicki lub pracowników? Jak oceniasz atmosferę w firmie? Czekamy na Twój komentarz!

Eduardo
@admin 12.11.2015 18:39

Masakra,syf ,kiła i mogiła.Więcej umysłowych :) niż fizycznych,samochody ,sprzet popsute.Niektórzy dostają pieniądze za nic a Ci co naprawdę pracują dostają ochłapy.

Zostaw opinię o Woko 2 Materiały Budowlane s.c. Alicja Grabowska-Kościelnicka Janusz Kościelnicki - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Woko 2 Materiały Budowlane s.c. Alicja Grabowska-Kościelnicka Janusz Kościelnicki