Metal Complex Adam Klepadło

NIP: 1130990177 REGON: 015725384

Metal Complex Adam Klepadło

Opinie o Metal Complex Adam Klepadło

ansikora

Zamowiono 140 kotw. W Paczce okazalo sie ze bylo ich 110. Czyli brakowalo 30. Firma mnie oszukala na 30 zl

anonymous
@ansikora 28.05.2015 22:53

W naszej ofercie nie posiadamy kotw. Jest to ewidentna pomyłka.

Zostaw opinię o Metal Complex Adam Klepadło - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metal Complex Adam Klepadło