Inter - Solar Maria Niemiec

Adres: Prof. Ludwika Chmaja 5 lok. 28, 35-021 Rzeszów

NIP: 8131521933 REGON: 691559841

Inter - Solar Maria Niemiec

Opinie o Inter - Solar Maria Niemiec

żal

Firma dno, nie wywiązuje się z umów, terminy i kontakt z nimi tragiczny. zobowiązują się na wykonanie instalacji, biorą pieniądze a instalacje leża rozbabrane przez długi czas.Nie polecam nikomu żadnej współpracy z tymi osobami, szkoda czasu i pieniędzy, nerwów.

Marian

Nie płacą w terminie, nie odbierają telefonów. Nie polecam współpracy.

Zostaw opinię o Inter - Solar Maria Niemiec - Rzeszów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter - Solar Maria Niemiec