Bergone Centrum Budowlane S.C.

Kraków

Opinie o Bergone Centrum Budowlane S.C.

prezes

o zachowaniach i systemie pracy panujących w tej firmie moźna pisac by bardzo dużo. Nie polecam nikomu.. Przepraszam nikomu normalnemu. Prymitywne zachowania, główkowania szefów co by tu zrobic żeby się nie narabic, brak możliwości rozwoju, przekleństwo, prostacwo etc. Firma nie ma nic do zaoferowania, po za ekstremalnymi warunkami panującymi tam zimą. Minusowe temperatury zimą w miejscu pracy to standard.

fk

Zainteresowany jestem pracą Proszę o odpowiedź jakie warunki na PH?? Pozdrawiam FK

Zostaw opinię o Bergone Centrum Budowlane S.C. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bergone Centrum Budowlane S.C.