Stanar Zakład Usługowy Stanisław Nazaruk

Dzierzgoń

Opinie o Stanar Zakład Usługowy Stanisław Nazaruk

robol

200zł zaliczki oddajesz 210 porażka. Do tego dojazdy i jakieś śmieszne badania, których nigdy nie miałeś tak samo jak i umowy. Nie polecam tego pracodawcy.

jon

Gdzie wy ludzie pracujecie Stasiu kroi wszystkich za wszystko 90% na czarno zero emerytury lat pracy a sam na koncie mnoży kase Pozdrawiam

ludzie co to za firma za wszystko potrącenia na godz wychodzi 8 zł a umawiasz sie na 14 bierzesz 100 zaliczki musisz oddać 105 zł za dojazdy do pracy odciąga za rękawiczki wodę do picia połowa ludzi na czarno pracuje ta firma to jedna wielka pomyłka nie polecam pracy w firmie stanar

Zostaw opinię o Stanar Zakład Usługowy Stanisław Nazaruk - Dzierzgoń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stanar Zakład Usługowy Stanisław Nazaruk