General Beton Sp. z o.o.

Wola Zaradzyńska

Opinie o General Beton Sp. z o.o.

Pracowniczek

Dajcie sobi spokój, zarobki żenada, to juz wiecej za normalne godzi na kasie w supermarkecie zarobicie. Praca Wam zycie zabierze, bedziecie od rana do nocy jeżdzic. W razie mandatu za to to wy macie po dupie. Głowny rządzący Włoch powie Wam ze na wasze miejsce jest pełno chetnych, hahaha tylko Ciekawe kto??? Szkoda zycia tam marnowac za te grosze.

kaligula

Witam.Bardzo proszę osoby, które pracują w tej firmie o informację, jak obecnie kształtują się zarobki "na rękę" na początek i w dalszej perspektywie? z ewentualnymi dodatkami.Jaki obowiązuje system pracy? Jakie są wymagania? Jakie są układy między pracownikami a kadrą kierowniczą?

Jak jest w firmie General Beton Sp. z o.o.? Wiesz coś czego inni nie wiedzą? Podziel się z nami opinią na ten temat!

Zostaw opinię o General Beton Sp. z o.o. - Wola Zaradzyńska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie General Beton Sp. z o.o.