Opinie o Kral Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kral Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kral Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kral Sp. z o.o. w Łódź

Elżbieta

W tym momencie na goworku jest aktywne ogłoszenie o pracę jako robotnik drogowy. Podana kwota w wynagrodzeniu to minimalna krajowa czyli 3010 brutto, czy nawet z taką kwotą firma będzie mieć opóźnienia w wypłacie, bo o tym ostatnio pisaliście że nie ma go na czas, ale może chodzi o większe kwoty ?

@Elżbieta

Na obecną chwilę wypłaty brak i są to kwoty po 3000 zl

@Niezadowolony

To chyba za niepełny miesiąc pracy wiszą?

Za miesiąc luty.

@Niezadowolony

Pracujesz w biurze czy na budowie?

Jasne że na budowie.

3tys do reki na budowie tylko płacą? Szok

Pawel
@Elżbieta

Skoro ludzie ci piszą że są opóźnienia z wypłatami. To nie rozdzielają ich na większy i mniejsze wypłaty chyba to jest logiczne dla wszystkim. Jeśli w ofercie masz 3010brutto to widocznie tak jest. Z tego co mogę Ci na tą chwilę powiedzieć to ludzia zalegają kwoty za luty około 3tys więc śmieszne kwoty jak na taką firmę żeby zarabiać.

Zdziwiony Nowy wpis
@Pawel

Dla mnie szok że tyle płacą na budowie, 3 tys aż się wierzyć nie chce

Pawel Nowy wpis
@Zdziwiony

Jak to firma (usunięte przez administratora) to ile byś chciał zarobić? Pamiętasz może lata świetności tej firmy. Kiedyś kralto brzmiało dumnie i zarobki były,godziny itp a teraz co dostaniesz 3010brutto i obiadek regeneracyjny w sezonie dożywiania i tyle . Ostatnio nawet dyrektorkę zwolnili także dobrze to nie wyglada

Antoni Nowy wpis
@Pawel

Ostatnio były jakieś podwyżki bo jak inflacja tak szaleje to by się przydały. Mam nadzieje że pensja nie stoi nadal na poziome 3 tys...?

Pracownik Nowy wpis
@Antoni

Wypłaty się nie zmieniły.

Ilona

Czy opinie o problemach z terminowym płaceniem wypłat są dalej aktualne, czy firma uczy się na swoich błędach i już sobie nie pozwala na takie sytuacje?

@Ilona

Wypłaty jak na tę chwilę brak.

@Ilona

Mamy 17.03 i nadal brak wynagrodzenia !!

Bezlitosny

Ta firma to istny żart 18 marca brak wypłaty. Mam nadzieję że ktoś się weźmie za tą firmę która ludzi ma gdzieś.

Sylwia
@Bezlitosny

Następne cztery dni minęły i jak teraz? A w ogóle to się zastanawiam, jaką datę przelewu macie zawartą w umowach?

@Sylwia

Wypłaty nie ma a na umowach jest do dnia 10 każdego miesiąca.

Wojciech

Widzę że firma szuka osoby na stanowisko robotnika drogowego. Czy mają jakieś specjalne wymagania? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat.

Magda

A pracujecie w systemie 10 godzinnym?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Kral Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Witam Czy jestem w stanie w Waszej firmie zarobić koło 5000zl do ręki jako pracownik budowlany w trybie 10scio godzinnym pn-pt?

KRAL sp. z o.o.
@Zainteresowany

Szanowny Panie, Wszelkich odpowiedzi w zakresie rekrutacji udziela Dział Kadr. Osoby zainteresowane pracą w KRAL sp. z o.o. prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 (42) 636 94 70.

WiemKimJesteśKtosik

Niełatwo zgadnąć, że "Ktosik" i "Arek" to ta sama osoba. Wystarczy spojrzeć na godzinę publikacji komentarzy i adres IP. Zostałeś zwolniony i teraz się wyżywasz na firmie. Wszyscy wiedzą, że już od pierwszego dnia w pracy obsmarowywałeś firmę w internecie pisząc o "dziadkach" - komentarze na Google mogłeś usunąć, ale wiemy kim jesteś. Żenujące i niskie zachowanie.

Pracus

Nie polecam tej firmy. Ludzie powinni sie szanowac, ale kierownictwo tej firmy zapomnialo co to znaczy szacunek do drugiego czlowieka. Brak wyplaty do tej pory skandal. Za co ludzie maja zyc, za co utrzymac rodzine. Mam nadzieje ze te opinie docieraja do firmy. Wstyd

Grzegorz
@Pracus

O widze nastepnego narwanca co we własne gniazdo sra....Wiem minelo juz tyle czasu.Neguje te opinię.Firma przetrwała i szacunek do pracownikow ma.Szanujmy ludzi a i oni nas beda szanowac.

Kazimierz
@Grzegorz

@Grzegorz, według Ciebie atmosfera w Kralu jest dobra? Co jeszcze zaliczyłbyś do plusów pracy w tym miejscu?

WiemKimJesteś

Do @Mmm: Bzdury gadasz - zostałeś zwolniony i teraz się wyżywasz na firmie. Wszyscy wiedzą jak już od pierwszego dnia pracy (!) obsmarowywałeś spółkę w internecie i teraz myślisz, że "anonimowo" możesz dalej pisać co ślina na język przyniesie.

Najlepiej sprawdzić samemu co się dzieje i jak.funkcjonuje. Ale z punktu widzenia pracownika to szkoda czasu na experymenty. Ludzie starsi nie trzeźwi . Zreszta firma slaba . Nic dodać nic ujasc

Super!

Świetna firma i nie ma co gadać. Pracuję w Kralu już ładnych pare lat i w porównaniu do innych firm nie ma o czym gadać. Tylko robót mogłoby być trochę więcej, wiadomo raz lepiej raz gorzej ale trzeba przyznać, że firma dba o pracowników- pakamery, obiady,ludzkie warunki pracy, nie ma problemu z urlopem czy dogadaniem sie z przełożonymi.

Mmm
@Super!

Co za bzdury gadasz?

Wiktor

@super! A jak często macie nowy nabór ?

Pracuje w KRAL-u już pare lat i powiem szczeże że tak źle to jeszcze nie było. Biuro i kierownictwo podostawali wypłaty a Pan prezes od 10 sra za przeproszeniem nam po 500 a to po 400 zł szczeże nie polecam tej firmy .

AA

Co ty pitolisz chlopcze. Nikt nie dostal wyplaty bo byl problem a teraz jest wszystko wyrównane. Po drugie jak premie dostawales to ci w majtasach stawał co? Poszukaj sobie gdzie indziej robote albo załóż sam firme

Grzegorz

Pieprzysz ...panie pracownik i oczerniasz firme co Ci pewnie (usunięte przez administratora) uratowała.Fakt.Były problemy ale pensje najpierw dostawali pracownicy a potem biuro i cała góra co chyba jest niemałym ewenementem.Wszystko zostało uregulowane.Pracowalem i pracuje nadal w tej firmie i chwale sobie tę pracę.Ciężko znaleźć tak solidnego pracodawcę i kierownictwo o wspolpracownikach nie wspominając.Przychylam sie do opinii że pracownicy w Kralu to druga rodzina.Mam tylko nadzieję że te problemy finansowe firmy juz nigdy nie wrócą.Co do zarobków bywało lepiej to fakt ale tragedi nie ma.Szkoda byłoby stracic taką firmę.Pozdrawiam

@Pracownik a jak oceniasz zarobki w Kral? Czy firma wypłaca premie poza podstawowym wynagrodzeniem? Są jakieś pozapłacowe dodatki, typu ubezpieczenie medyczne czy pakiet sportowy?Te czynniki często mają wpływ na decyzję o podjęciu pracy.

Pracuję w Kralu już od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Firma jest bardzo uczciwa w stosunku do kontrahentów i pracowników. Wszyscy pracownicy (w tym fizyczni) są zatrudniani na podstawie umów o pracę. Roboty wykonywane są porządnie i firma nie oszukuje na używanych materiałach i technologii wykonywania robót. Atmosfera wśród pracowników jest bardzo dobra, nawet w problemowych sytuacjach, a szefostwo traktuje wszystkich sprawiedliwie. Prezes w pierwszej kolejności zawsze myśli o innych i o interesie firmy, a dopiero na końcu o sobie. To pierwsza praca w której spotykam się z tak miłą atmosferą i dobrym nastawieniem wszystkich pracowników, połączonymi z dobrymi warunkami pracy. Współpracownicy Kral to jak druga rodzina.

zadowolony

No widzę , ze są ludzie co bardzo zazdroszczą Spółce Kral i musza obsmarowywać ją jak podrzędne tchórze na forach. tylko w tej firmie np. na dzień dobry jest auto dla podrzędnego kierownika chociażby nie mówiąc o reszcie.

Pracownik.pl

Szkoda sie wypowiadac o tej firmie i psuc sobie nerwy. Dobrze by bylo zeby wyplaty byly na czas ale to przeszlosc.

Albrrt

Czy ktoś podpowie czy mają zamówienia i robotę ? Bo wysłałem tam cv i chciałbym wiedzieć co tam się dzieje???

PRZEMYSŁAW KWIATKOWSKI Data ur 22.02.1987 ul. Świętokrzyska 26 m 2 95-200 Pabianice Nr telefonu 791945603 Wykształcenie: 2008-2012 Zaoczne Technikum dla Dorosłych przy Zespole Szkół Ogrodniczych w Ostrowie. Doświadczenie zawodowe: 2009 firma „WŁODAN” w Porszewicach, praca na stanowisku robotnik drogowy-konserwator, do 30.11.2017r 2008-2009 Uprawa pieczarek „R&S Markiewicz” w Dobroniu. 2003-2006 „Cukiernictwo Karol Iciek” w Pabianicach Dodatkowe kwalifikacje: Prawo jazdy kat. A i B Kurs agenta ochrony Ładowarki jednonaczyniowe do 2,5m Koparko-ładowarki wszystkie typy Koparki jednonaczyniowe do 0,8m Ładowarki jednonaczyniowe do 5m Walce 2 klasa Spycharki 3 klasa Wózki widłowe wszystkie typy Informacje dodatkowe Dobra obsługa komputera Odbyta służba wojskowa Wysoka kultura osobista Zainteresowania: Muzyka Pieczenie ciast Gotowane Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r Nr 101, poz. 926 ze zm.).

admin

Jakie benefity lub dodatki pozapłacowe oferuje firma Kral Sp. z o.o. ? Wiecie coś na ten temat? Twoja wypowiedź jest ważna!

Zostaw merytoryczną opinię o Kral Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Kral Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kral Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kral Sp. z o.o.?

Kral Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Gen. Lucjana Żeligowskiego 32/34
    90-643 Łódź