MG CORP Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o MG CORP Sp. z o.o.

uwierzcie ludzie złodziejea (usunięte przez administratora) nie pracujcie w tej firmie pani prezes i pan prazes to fiona ze szrekiem ludzi w(usunięte przez administratora) robia z dala od nich

Firma która zatrudnia na umowe zlecenie a tak naprawde pracujesz po 10godz lub 12godz zależy jak im sie widzi a stawki wyliczane bóg wie z czego od 6 zl do 12 lub 13 kazdy miesiąc inaczej nie płaca za urlopy nawet tym co pracuja juz na umowe o prace-Nie dopuszczalne w tych czasach.A jesli chodzi o delegacje to dopiero przekret nie placa za nia licza normalna stwke godz i daja mieszkanie czy kwatere a gdzie dieta żywnościowa w biurze ładnie mówia ale odbiega to od rzezcywistości co innego na budowie.Wiec wybierajac ta firme licz sie z tym że jestes dla nich nikim!!!!!!

Zostaw opinię o MG CORP Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MG CORP Sp. z o.o.