ARGISOL Polska

Łódź

Opinie o ARGISOL Polska

Edyta

@Pattiwidzę, że masz bardzo negatywną opinię na temat firmy. Czy udało Ci się wyjaśnić Twoją sytuację? Chętnie dowiem się więcej o Twoich doświadczeniach z ARGISOL Polska. Dawno nie było też nowych wpisów na temat firmy jako pracodawcy. Pracujesz obecnie w firmie? Możesz powiedzieć coś więcej o swojej pracy? Na stronie firmy można znaleźć informację o tym, że poszukiwani są kandydaci na stanowisko przedstawiciela handlowego. Nie wiem jednak, czy jest to aktualna oferta. Ktoś z Was pracuje właśnie w dziale handlowym? Co warto o nim wiedzieć?

Patti

Firma nierzetelna, właściciel obdarzony darem przekonywania, a tak naprawdę - manipulacji. Proszę uważać w kontaktach z p. Adamskim!

Patti

nasnid

Z szefem i tak nigdy nie wyjdziesz na swoje @arek, ale to jest w każdej firmie, musisz iść na kompromis

spawacz

Może nie chodzi głównie o sam "Argisol", ale o prezesa Adamskiego, który werbuję ludzi do Niemczech. Dziwie się, że jeszcze chodzi po tej ziemii.

oszukany

ARGISOL ZNÓW REKRUTUJE. UWAGA !!!

oszukany

Uwaga z Argisol znów szukają naiwnych. http://www.mypolacy.de/ogloszenia/budownictwo-architektura/zlota-raczka-allroundtalent-muenchen-i-okolice,687432.html http://www.mypolacy.de/ogloszenia/budownictwo-architektura/hydraulicy-elektrycy-monachium-i-okolice,399289.html PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH. TO SĄ OSZUŚCI !!!

?

Głównie na działalności bo później trudno odzyskać swoje pieniądze. Ogłaszają się przeważnie na portalu mypolacy.de. Podpisują się jako ACM, Argisol, [usunięte przez administratora]

znajmoa oszukanego

Działa to na tej zasadzie, że pracuje się u ów ludzi przez jakiś czas i zamiast konkretnej kasy, albo nie dostajesz nic albo marne grosze na powrót. Koleś w dniu wypłaty wybiera publiczne miejsca - tak by nikt nic mu nie mógł zrobić.

mypolacy2013

[usunięte przez administratora]!!!Unikajcie kontaktu z panem [usunięte przez administratora] jezeli nie chcecie byc [usunięte przez administratora].Werbują ludzi do pracy i nie wyplacają.Oszukanych ludzi jest bardzo duzo ale juz niebawem odpowiedzą za swoje czyny.

inst

Firma ARGISOL to tylko jest na papierze, werbuje ludzi do pracy do Niemiec a nie płaci ludziom, unika rozmów telefonów P, [usunięte przez administratora] i jego syn oraz p. [usunięte przez administratora] to [usunięte przez administratora] . Proszę na nich uważać ale już się za nich biorą.

Zostaw opinię o ARGISOL Polska - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARGISOL Polska