Abastra

Łódź

Opinie o Abastra

Iwona

Pracujesz w Abastra? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Na jakie warunki mogą liczyć pracownicy? Co najbardziej lubisz w swojej pracy? Każda informacja będzie cenna dla osób szukających opinii na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy.

hangar

hm, kariera to na pewno dobre sformułowanie, zwłaszcza, że firma działa głównie w Łodzi i ma wiele ciekawych stanowisk. Widać, że stawiają na rozwój, skoro wśród ogłoszeń widzę aż dwie dla praktykantów, jednego w dziale IT a drugiego do marketingu, mega sprawa :)

Zostaw opinię o Abastra - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abastra