Delta-Beton Sp. z o.o.

Żory

Opinie o Delta-Beton Sp. z o.o.

Waldek

Firma Delta - Beton z Żor i jej właściciel Andrzej Klimczak za swoje działania dawno powinni siedzieć. Banda oszustów. Uwaga!!! Tak jak przedmówcy - szkoda czasu i pieniędzy. Nie polecam

fachowiec

jak to dobrze,ze za takie slowa mozna teraz pociagnac do odpowiedzialnosci i zadac udostepnienia IP.Dlugoletnia wspolpraca z ta firma,daje obraz fachowosci i niezwyklej kompetencji.Moze zbytnie zaufanie do ,,nierobow ''i naciagaczy,ktorzy gdy zostaja postawieni przed faktem,zieja nienawiscia,naraza na niepotrzebne spoiecia.POLECAM

drwal

Uważajcie na tego człowieka Andrzej Klimaczak, przestroga, uwaga, krętacz, pseudo fachowiec, firma Delta Beton z Żor już dawno nie powinna istnieć, facet nie ma pojęcia o budownictwie i nie płaci, uwaga inwestorzy i pracownicy! nie polecam!

boluś

nie polecam tej firmy ani inwestorom ani pracownikom właściciel nie ma pojęcia o budownictwie a pracowników traktuje jak śmieci zwalając wszystkie własne błędy na nich.

romek

Absolutnie nie polecam tego pracodawcy szkoda nerwów i czasu.

Zostaw opinię o Delta-Beton Sp. z o.o. - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delta-Beton Sp. z o.o.