Arkadiusz Błasiak Texion

Porąbka

Arkadiusz Błasiak Texion

Opinie o Arkadiusz Błasiak Texion

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Texion Arkadiusz Błasiak? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

adrian

Wykonywali na moje zamówienie bramę garażową. Przedstawiłem im swoje oczekiwania, oni wycenili bramę. Jestem pod wrażeniem, brama jest solidna i wytrzymała. Świetny kontakt, uczciwa firma.

Agnieszka

Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy, szybko i profesjonalnie zajęli się montażem bramy garażowej i automatyki do niej w moim domu, to niezastąpieni fachowcy, praca odchodziła im w rękach, a wszsytko działa do dnia dzisiejszego bez najmniejszych problemów

Sandra

Zamontowane moskitiery wykonane przez firmę Texion są wspaniałe, w końcu nie mam problemu z komarami i w mocy mogę spać przy otwartym oknie

Zostaw opinię o Arkadiusz Błasiak Texion - Porąbka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arkadiusz Błasiak Texion