Texion Arkadiusz Błasiak

Porąbka

Opinie o Texion Arkadiusz Błasiak

adrian

Wykonywali na moje zamówienie bramę garażową. Przedstawiłem im swoje oczekiwania, oni wycenili bramę. Jestem pod wrażeniem, brama jest solidna i wytrzymała. Świetny kontakt, uczciwa firma.

Agnieszka

Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy, szybko i profesjonalnie zajęli się montażem bramy garażowej i automatyki do niej w moim domu, to niezastąpieni fachowcy, praca odchodziła im w rękach, a wszsytko działa do dnia dzisiejszego bez najmniejszych problemów

Sandra

Zamontowane moskitiery wykonane przez firmę Texion są wspaniałe, w końcu nie mam problemu z komarami i w mocy mogę spać przy otwartym oknie

Zostaw opinię o Texion Arkadiusz Błasiak - Porąbka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Texion Arkadiusz Błasiak