BSM Partners Sp. z o.o.

Żywiec

Opinie o BSM Partners Sp. z o.o.

khjv

a czy ktoś z was korzystał z ich usług? Pytam, bo też chce wykończyć wnętrze, wiec bede wdzieczna o informacje czy jestescie zadowoleni z ich usług, czy kasa jest adekwatna do wykonanej robocizny. Z góry dziekuję za informacje zwrotną... pozdrawiam.

Jacek

okradli wielu ludzi, którzy robili od rana do wieczora za nic!!! Cały czas była gadka, że dostanę jak oni ściągną kasę od zleceniodawców i co??? kasę dostali [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po świecie wozili za kradzione pieniądze, których pracownicy nawet na oczy nie widzieli. Oprócz budowlanki bawią się w modę... żałosne. Ludzie wystrzegajcie się ich jak ognia

michal09

Hah, skoro chlejesz nie dziw sie ze laski Cie wywalily.

kazik
@michal09 30.07.2014 20:21
Hah, skoro chlejesz nie dziw sie ze laski Cie wywalily.

jesli sa takie spoko to czemu zmieniają ciagle śiedzibe najpierw nazwe teraz zameldowanie

ja

ja również zostałem wykorzystany przez nich, uważają się za fachowców a znają się jedynie na malowaniu paznokci.... Uważajcie na tych krętaczy, dają zaliczkę a później bujaj się bez pieniędzy!!!

gigant

Laski są spoko, trochę nerwowe, ale na pewno nie oszustki. Nigdy nie miałem problemów z kasiorą, no chyba, że same czekały na kase od zleceniodawców, którzy sie ociągali. A dla ciekawskich one nie zyja z budowlanki.

zywiol

pezdek jest kłamcą i naciągaczem

marek
@zywiol 19.04.2014 17:27
pezdek jest kłamcą i naciągaczem

zgadzam sie z taką opinią jacek

marx

Ja pracowalem i nadal pracuje dla dziewczyn. Jest okey. To nie sa zadni [usunięte przez admina] Dziewczyny nie cierpia pijakow wiec pewnie skoro tak piszesz masz klopot z kielichem. Placa spoko, umowa tez jest.

Zostaw opinię o BSM Partners Sp. z o.o. - Żywiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BSM Partners Sp. z o.o.