counter
2 9 10 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy pracodawca BSM Partners Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

khjv Nowy wpis

a czy ktoś z was korzystał z ich usług? Pytam, bo też chce wykończyć wnętrze, wiec bede wdzieczna o informacje czy jestescie zadowoleni z ich usług, czy kasa jest adekwatna do wykonanej robocizny. Z góry dziekuję za informacje zwrotną... pozdrawiam.

Jacek

okradli wielu ludzi, którzy robili od rana do wieczora za nic!!! Cały czas była gadka, że dostanę jak oni ściągną kasę od zleceniodawców i co??? kasę dostali (usunięte przez administratora) po świecie wozili za kradzione pieniądze, których pracownicy nawet na oczy nie widzieli. Oprócz budowlanki bawią się w modę... żałosne. Ludzie wystrzegajcie się ich jak ognia

michal09

Hah, skoro chlejesz nie dziw sie ze laski Cie wywalily.

kazik Nowy wpis
@michal09

jesli sa takie spoko to czemu zmieniają ciagle śiedzibe najpierw nazwe teraz zameldowanie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

ja

ja również zostałem wykorzystany przez nich, uważają się za fachowców a znają się jedynie na malowaniu paznokci.... Uważajcie na tych krętaczy, dają zaliczkę a później bujaj się bez pieniędzy!!!

gigant

Laski są spoko, trochę nerwowe, ale na pewno nie oszustki. Nigdy nie miałem problemów z kasiorą, no chyba, że same czekały na kase od zleceniodawców, którzy sie ociągali. A dla ciekawskich one nie zyja z budowlanki.

zywiol

pezdek jest kłamcą i naciągaczem

marek Nowy wpis
@zywiol

zgadzam sie z taką opinią jacek

marx

Ja pracowalem i nadal pracuje dla dziewczyn. Jest okey. To nie sa zadni [usunięte przez admina] Dziewczyny nie cierpia pijakow wiec pewnie skoro tak piszesz masz klopot z kielichem. Placa spoko, umowa tez jest.

Zostaw merytoryczną opinię o BSM Partners Sp. z o.o. - Żywiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

2/5 Na podstawie 9 ocen.