Opinie o Firma Ferrum Dariusz Góra w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Firma Ferrum Dariusz Góra. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Ferrum Dariusz Góra na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Ferrum Dariusz Góra w Szczecin

ŁUKASZ Nowy wpis

Pracowałem ostatnio u Pana Darka przy jednej z robót. Człowiek konkretny, wszystko można z nim uzgodnić, zarówno pracę na pełen etat jak i na jedno zlecenie. Przed każdą robotą kupuje odpowiednie uniformy i odzież roboczą. Jeżeli zlecenie jest poza Szczecinem to zawsze płaci za dojazd, zakwaterowanie i jedzenie. Wypłata zawsze wypłacana na czas, czasem możliwy jest odbiór wcześniejszej zaliczki. Dodatkowo śmiało mogę powiedzieć, że pan Darek zna się na rzeczy i jest ekspertem w swojej dziedzinie. Lubi dzielić się swoją wiedzą i stale poszerza własne kompetencje. Cieszę się, że przy okazji pracy mogłem również nauczyć się wielu nowych rzeczy i przyuczyć się do zawodu.

Tomasz Nowy wpis

Polecam Pana Darka, zatrudnił mnie z małym doświadczeniem i wszystkiego nauczył. Pensje zawsze wypłacał na czas. Dodatkowo opłacił z własnej kieszeni cały ekwiwalent dla wszystkich pracowników (stroje robocze, buty, rękawice, maski itd.). Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy, widać, że pisali je ci, którzy chcieli "mało narobić, dużo zarobić". Niestety Panowie, pracodawca też może wymagać :)

Marzena Nowy wpis
@Tomasz

A często dostajecie cały sprzęt i ubrania robocze? Bo wiadomo że to się niszczy z czasem.

PIP Nowy wpis
@Tomasz

Opinia podejrzana , wygląda jak wierszyk ! Nie polecam tej firmy stanowczo !

Ilona

Widzę tutaj kilka pozytywnych opinii. Pensja na czas to jest bardzo duży plus dzisiejszych pracodawców, bo niestety mam wrażenie, że jeszcze w wielu firmach jest z tym problem. Czytając wpisy zainteresował mnie temat premii uznaniowej. W jakich kwotach jest ona przeważnie wypłacana za szybciej wykonaną pracę?

Mariusz 80

Polecam pracodawce, pracowalem przez pare lat jako pracownik kontraktowy. Pensja zawsze wyplacana na czas, dostawalem rowniez premie uznaniowe za szybciej wykonana robote. Jest duzo kontraktow poza miejscem zamieszkania ale wtedy firma zawsze olacala mi zakwaterowanie. Stawka zalezy od doswiadczenia a przede wszystkim umiejetnosci , ja tam nie narzekalem. Wiem ze stalym pracownikom firma oferuje UoP i wszystkie skladki.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Firma Ferrum Dariusz Góra? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Marek38

Miałem ostatnio przyjemność pracować z Panem Darkiem. Człowiek bardzo zaangażowany w to co robi, wykazał się niebywałym profesjonalizmem. Zlecenie zostało wykonane bardzo dobrze i na czas. Pan Darek wykazał się bardzo dużym doświadczeniem oraz wiedzą. Błyskawicznie reagował i uwzględniał wszelkie moje uwagi dotyczące projektu. Gorąco polecam dobrego fachowca!

Kacper

A czy na spawacza jest dobra stawka ?

Nick123

Odradzam każdemu szanujacemu się spawaczowi to miejsce. Facet ma się za prezesa wielkiej korporacji a w jego zakładzie pracują 3 osoby na krzyż, nie ma nawet jak się umyć po pracy, jego prawa ręka to 20 letnia Ukrainka która udaje że się zna na robocie, bardzo wyniosła panna swoją drogą. Pod hasłem ślusarz spawacz pan Darek widzi pracownika ogólnobudowlane go z umiejętnościami i checiami do robienia wszystkiego dosłownie. Mam na myśli kopanie rowów i robienie wylewki z betonu. Słowa "Sporadycznie" w słowniku tego gentelmena oznaczają co drugi dzień. Stawki głodowe, umowy na słowo, wymagania z kosmosu, nie polecam.

Spawacz

Bylem dzisiaj u pana darka. Odnioslem wrazenie ze gdy skonczy sie zamowienie to podziekuje pracownikowi bez znaczenia ile serca wlozy w swoja kariere. Pracuje tam 1 osoba reszta to dodatkowi pracownicy.

Szkoda czasu na prace w firmie pana Darka .Praca dla desperatów.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Ferrum Dariusz Góra - Szczecin

• Jak się pracuje w Firma Ferrum Dariusz Góra?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Ferrum Dariusz Góra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Ferrum Dariusz Góra?

Firma Ferrum Dariusz Góra
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Głogowska 12
    71-042 Szczecin