Firma Ferrum Dariusz Góra

Szczecin

Firma Ferrum Dariusz Góra

Opinie o Firma Ferrum Dariusz Góra

Czy ktoś z pracowników chciałby napisać na wątku o Ferrum Firma Dariusz Góra w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Nick123

Odradzam każdemu szanujacemu się spawaczowi to miejsce. Facet ma się za prezesa wielkiej korporacji a w jego zakładzie pracują 3 osoby na krzyż, nie ma nawet jak się umyć po pracy, jego prawa ręka to 20 letnia Ukrainka która udaje że się zna na robocie, bardzo wyniosła panna swoją drogą. Pod hasłem ślusarz spawacz pan Darek widzi pracownika ogólnobudowlane go z umiejętnościami i checiami do robienia wszystkiego dosłownie. Mam na myśli kopanie rowów i robienie wylewki z betonu. Słowa "Sporadycznie" w słowniku tego gentelmena oznaczają co drugi dzień. Stawki głodowe, umowy na słowo, wymagania z kosmosu, nie polecam.

Spawacz

Bylem dzisiaj u pana darka. Odnioslem wrazenie ze gdy skonczy sie zamowienie to podziekuje pracownikowi bez znaczenia ile serca wlozy w swoja kariere. Pracuje tam 1 osoba reszta to dodatkowi pracownicy.

Marcin

Szkoda czasu na prace w firmie pana Darka .Praca dla desperatów.

Zostaw opinię o Firma Ferrum Dariusz Góra - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Ferrum Dariusz Góra