Opinie o Acartus w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Acartus. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Acartus o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Acartus w Jastrzębie-Zdrój

Akcjonariusz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Witam, Jakie są plany co do pracowników oraz obsługi bieżącej klientów ( obsługa rachunkowa) po zmianie nazwy oraz głównego nowego kierunku rozwoju spółki Ecnology? (usunięte przez administratora)

Czy firma Acartus kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Zainteresowana pracą Nowy wpis

Są aktualnie prowadzone jakieś rekrutacje? Interesuje mnie stanowisko związane z obsługą kadr i płac.

Kadrowa Nowy wpis
@Zainteresowana pracą

Proszę przesłać CV do pracodawcy.

Czy można liczyć w Acartus na prywatną opiekę medyczną?

Niko

Nie

Artur
@Niko

Ok, a inne benefity są czy nic pracownicy nie dostają z funduszu socjalnego? Nie ma żadnych motywacyjnych dodatków?

Czy po rozmowie w Acartus rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Acartus? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Ela

Biuro zapewnia wszystkie narzędzia które są potrzebne do wykonywania pracy w biurze rachunkowym..

Dra

Nie wypłacanie wynagrodzeń lub po terminach to jakieś bzdury. Firma jest rzetelna, współpracownicy pomocni. Nie narzekam.

KG

Pracuję w tej firmie od 9 lat, od początku na umowę o pracę, nigdy nie dostalam wypłaty po terminie. Przejrzysty sposób premiowania, bardzo dobre warunki pracy, nowoczesny sprzęt, najlepsze zaktualizowane oprogramowanie, bardzo miła atmosfera w pracy . Poza tym regularne szkolenia i parking dla pracowników. Naprawdę ciężko się o coś przyczepić.

kandydatka

Witam Zamierzam ubiegać się o pracę w biurze rachunkowym Acartus. Mam jednak kilka pytań: 1. Jak wygląda proces rekrutacji? 2. Czy w pracy obowiązuje jakiś ściśle narzucony dress code, czy dowolny, ale schludny strój? 3. Czy w chwili w której nie ma ofert pracy moje CV zostanie odebrane , rozpatrzone i uzyskam odpowiedź ? Nieistotne jest czy odpowiedź będzie negatywna, czy pozytywna.

Był sobie czlowiek

Odradzam. Lekceważenie pracowników na każdym kroku. Nie wypłacają wypłat, nie podpisują umów, nie opłacają licencji aktualizacyjnej na programy księgowe, żadnych szkoleń, dodatków do wynagrodzeń, ubezpieczeń. (usunięte przez administratora) i trzy metry mułu.

@Był sobie czlowiek

Jeżeli jest to prawdą to proszę zrobić doniesienie do PIPu, US czy prokuratury, bo to co opisujesz jest przestępstwem. Jeżeli nie masz dowodu, to proszę nie pomawiaj nas i nie niszcz nam reputacji, w przeciwnym przypadku wykorzystam wszystkie środki prawne w celu obrony naszego dobrego imienia. Piotr Piekarski

ABW

Może być?

Aga
@Był sobie czlowiek

Bzdura, bzdura, bzdura.... Nigdy nie dostałam wypłaty po terminie, a wręcz przeciwnie, wypłata jest zawsze w pierwszych dniach miesiąca. Poza tym wszyscy mają umowy... licencje są również opłacane... Nie wiem komu chce się wymyślać te bzdury...

Ukraińskiej firmie z Warszawy, która była podwykonawcą też nie zapłacili i jeszcze zostało wydane polecenie, żeby szukać na nich haków. Nic dziwnego że zbiera na browar.

Piotr Piekarski

Ukraińskiej firmie z Warszawy nie zapłaciliśmy, bo nie wykonali należycie zlecenia, musieliśmy to później sami wyprowadzać, Na przyszłość proszę o podpisanie się prawdziwym imieniem i nazwiskiem, bo anonimowo łatwo pomawiać innych i niszczyć im reputacje. Piotr Piekarski

@Piotr Piekarski

Wiesz o czym piszesz. Prawda?

Inwestor

Czy browar już działa?

@Inwestor

Tak działa

Inwestor
@Piotr Piekarski

Alkohol szkodzi, a piwo ma dużo kalorii. Trzeba dbać o wygląd.

Dr House

Czym się szczepicie?

Bartosz

@Klient Ten wątek dotyczy firmy w Jastrzębiu Zdroju. Dobry pracodawca więc spokojnie mogę polecić pracę.

Ada
@Bartosz

Firma z Gdyni i na Śląsku należy do tej samej osoby, więc właściciel odpowiada za to co się dzieje w Gdyni. Pamiętać należy że jest incydentem wielu dziwnych zachowań.

zastraszony klient

Niestety,ale po wieloletniej współpracy z biurem,nikt nie bierze na poważnie rozwiązania problemu...Zostałem potraktowany rzeczowo i bez entuzjazmu,zwracając uwagę na zastraszenie jednej z pracownic tego biura,oraz grożby pod moim adresem. Stąd też rezygnacja z usług ,co nie zostało potraktowane poważnie. Wielokrotne próby umowienia sie z zarzadem konczyły sie fiaskiem w postaci spotkania z działem kadr,który działa w swoim gronie nie słuchając klienta oraz problemu.Nie polecam biura ,w którym pracują ludzie nie kompetentni ,bezkarni,zastraszając swoich klientów,i grożąc im,a osoby przełożone nie reagują na problem.

Klient

Acartus w Gdyni to poraszka. Kontakt z Panią kierownik i jej ptostackie zachowanie zniechęca. Mialem wrazenie, ze jestem na targu. Niechlujny wygląd i brak wiedzy. Obraza moje poczucie estetyki i inteligencji. Wspolnicy z zagranicy, z ktorymi bylem sa w szoku.

Sebastian

Uwaga na to biuro a w szczególności na panią księgowa Katarzynę ‼️ Duży bałagan ,obsługa taśmowa a cena wysoka . Dużo problemów i straconego czasu dla naszej firmy ‼️‼️

Patryk

Mam nadzieję,że dobra pracą jest powodem tej ciszy?

Ewelina

Chciałabym podjąć pracę w firmie . Czy możecie napisać jaka jest atmosfera, tak dawno nic nie ma na forum, szkoda.

@Ewelina

A jak zarobki?

Weronika

@klient, rozwiń proszę swój komentarz. Co masz na myśli określając Acartus słowem "bałagan"? Forum jest pomocne dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w danej firmie. Jeżeli wiesz coś na temat zasad współpracy u tego pracodawcy, to dodaj swój komentarz w wątku. Może wiesz coś na temat rodzaju umów podpisywanych między pracodawcą a pracownikiem? Zachęcam do rozwinięcia wpisu.

Dominik
@Weronika

O czym właściwie mówicie?

klient

Bałagan, po prostu bałagan, a nie firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Acartus - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Acartus?

Zobacz opinie na temat firmy Acartus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Acartus?

Acartus
2.2/5 Na podstawie 160 ocen.

Acartus