Acartus

Jastrzębie-Zdrój

Opinie o Acartus

Ewelina

Chciałabym podjąć pracę w firmie . Czy możecie napisać jaka jest atmosfera, tak dawno nic nie ma na forum, szkoda.

Weronika

@Alicja, dlaczego? Powiedz więcej na ten temat.

Alicja

Nie polecam

D

No umowa o pracę to nawet nie standard pracy, ale przede wszystkim taka psychiczna wolność, tak to czuję

AC

Stanowisko informatyka jest obsadzone. Wszystkie stanowiska to etaty na umowę o pracę. Bez żadnej ściemy. Polecam

Jeżeli masz wątpliwości czy stanowisko informatyka jest obsadzone, to najlepiej zadzwoń do firmy i zapytaj.

Niestety, ale stanowisko Informatyka jest już obsadzone. Było się spieszyć.

Warunki pracy są OK, złóż CV

Smok

To co było w spółce w 2011r. to nie to co jest teraz. Wszystko poszło w dobrą stronę jest jedna siedziba połączona i perspektywy rozwoju większe więc i szansa na wyższe wynagrodzenie Polecam

Anonim - pracowałeś w obu biurach czy zajmujesz się reklamą w Super Nowej ?

Porównując dwa sąsiadujące w rejonie urzędu skarbowego biura zdecydowanie bardziej polecam Super Nową!

DEF

A może Ci się pracować nie chciało ? I dlatego twierdzisz, że to przerost formy nad treścią.

ABC

Nie polecam. Przerost formy nad treścią.

Zostaw opinię o Acartus - Jastrzębie-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Acartus