Opinie o Reflex Zakład Usług Szklarskich Ryszard Stobba w Kokoszkowy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Reflex Zakład Usług Szklarskich Ryszard Stobba. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Reflex Zakład Usług Szklarskich Ryszard Stobba o rekrutacji.

Branże: Malarze i szklarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reflex Zakład Usług Szklarskich Ryszard Stobba w Kokoszkowy

Zuzanna Nowy wpis

Tak przejrzałam starsze wypowiedzi i nie ma się raczej czym zachwycać. Podkreśla się że nieuczciwie traktują pracowników i atmosfera fałszywa. Jak to wygląda obecnie, czy lepiej się pracuje, jak sądzicie?

wieta1984 Nowy wpis
@Zuzanna

Tak jak piszesz prawda,ludzie okey jak dla mnie. Szefostwo (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Najniższa krajowa ,kto dzisiaj pracuje za takie wynagrodzenie i jeszcze obcinają jak im pasuje, żenada,może sie wzbogaca na parę groszy,które ukradną od wypłaty ????????????,ja na pewno nie. Nie polecam!!!

Ania Nowy wpis

Czy firma kiedykolwiek zgłoszona była do inspekcji pracy?

MK

Nie polecam!!! wyzysk,marne pieniądze i fałsz się unosi w powietrzu

GY Nowy wpis
@MK

Co ty za głupoty opowiadasz! Zaklad i praca jak najbardziej ok.

PW

Najlepszy zakład ,w którym mogłam pracować. Bardzo przyjazna atmosfera i ludzie ,a to jest najważniejsze by budzić się do pracy z uśmiechem na twarzy. Polecam serdecznie

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Reflex Zakład Usług Szklarskich Ryszard Stobba? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Zostaw merytoryczną opinię o Reflex Zakład Usług Szklarskich Ryszard Stobba - Kokoszkowy

Reflex Zakład Usług Szklarskich Ryszard Stobba
  • ul. Lipowa 14