Opinie o Robstol Elżbieta Porębska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Robstol Elżbieta Porębska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Robstol Elżbieta Porębska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robstol Elżbieta Porębska w Warszawa

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Robstol Elżbieta Porębska?

Monika Nowy wpis

A firma ma jakieś negatywne cechy według Was ?

Mareksy Nowy wpis
@Monika

Jako klient - same ;)

Mareksy Nowy wpis

Odradzam jakąkolwiek współpracę z Panią Elżbietą Porębska. Zamowione panele jakość jak leroy, cena x2, źle zamówiony wymiar, nieterminowo. Jak zapytałem czy rekompensata jakaś za to się należy, w odpowiedzi usłyszałem, że bombonierkę może mi kupić. Zamówienie na 1800 zł..

Konrad

Idealnie to nigdzie nie jest i zawsze można powalczyć żeby poprawić to co funkcjonuje gorzej!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Robstol Elżbieta Porębska? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Konrad

To nie jest forum dla klientów lecz pracownicze więc źle skierowano te uwagi!

Klientka
@Konrad

Tylko opinii pracowniczych nie ma.. A jeśli ktoś rozważa zatrudnienie, to powinien się zastanowić czy firma pracowników traktuje inaczej niż klientów. Nota bene ci pracownicy potem muszą u klienta "świecić" oczami za jakość, za brak dotrzymania terminów etc.

niezadowolony

Odradzam. osoba nie godna zaufania meble kiepskiej jakości duże opóżnienia w realizacji.

anette
@niezadowolony

Jaki czas opóźnienia? Ja czekam już miesiąc i Pan Robert tłumaczy sir zmianą lakierni i zawałem matki...

Klientka
@anette

Ja rok później (koniec 2018) usłyszałam te same wymówki- opóźnienie 3 miesiące, po bojach i niemiłych przeprawach. Jakość poniżej naszych zwyczajnych oczekiwań.

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jakieś dodatki do pensji macie?

Robstol

Witam Bardzo ubolawamy nad zla opinią p" renaty k" i Pani "niezadowolonej".Przejsciowe problemy zwiazane z terminami w naszej firmie zostały rozwiazane i mamy nadzieje ze owe opinie nie narusza wiarygodnosci naszej firmy. A za pozostale nieprawdziwe opinie dotyczące jakosci naszej pracy dziekujemy konkurencji !!!!! Pozdrawiam Elzbieta Porebska Robstol

Renata K

Po interwencji Rzecznika Konsumentów, firma zwróciła mi zaliczkę. Może się nawrócą?

Renata K

To oszukańcza firma. Kłamią przez telefon o terminach. Mieli zrobić w 6 - 8 tygodni, a nie zrobili w 14 tygodni. Teraz nie chcą oddać zaliczki. Odradzam wszystkim korzystania z jej usług.

Zostaw merytoryczną opinię o Robstol Elżbieta Porębska - Warszawa

Robstol Elżbieta Porębska