Reserved

Stargard Szczeciński

Opinie o Reserved

Kas

Ciężko było mi uwierzyć w opinie które przeczytałam na temat sklepu;jednak wszystko się potwierdziło; bardzo niemiła atmosfera wśród pracowników głupie uśmiechy pod nosem ;o pani:)......nie wspomne..jak to stwierdziła że jest wypalona zawodowo:))))to czego tam jeszcze szuka. ?..blokuje miejsce !!!!!!!!!!

Lu

Dramat!!!!nie polecam nikomu!!!okropne smarkule zarozumiale włącznie z panią. ...)praca dla zdesperowanych;osobiście wolałabym sprzątać ulicę ;;;trzeba jeszcze zobaczyć wszystkie chore zakazy na tablicy w szatni:))))

ajro

Jest to dziwne @ankorka, tym bardziej, że oferty pracy się pojawiają. W chwili obecnej wisi ogłoszenie na stanowisko sprzedawcy, nie napisali jaka umowa obowiązuje, wiadomo tylko, że przyjmują nawet osoby które posiadają zaledwie wykształcenie średnie.

klaudi

i znowu wisi kartka zatrudnimy... jak co góra 3 tygodnie....nie dziwota dlaczego! jaka ja byłam glupia ze tam poszłam!zmarnowany czas ..wymagan od groma ..a miejsce pracy wiele pozostawia do życzenia.......atmosfera - nie przyjemna zgadzam się, starszy sprzedawca- zarozumiała smarkula która myśli że jest tam właścicielem chyba salonu a tak naprawdę niczego sobą dobrego nie prezentuje.. no nic ..napewno nigdy wiecej!

emi

zgadzam się z koleżanką.. praca ciężka,zmiany w grafiku, atmosfera nie zbyt przyjemna wśród współpracownic, kierowniczka-[usunięte przez moderatora]!..płace marne,nadgodziny?-charytatywne!.

Słowa kojarzące się z Reserved :stresująca, wyczerpująca. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako minimalny. Najbardziej podobało mi się w Reserved: współpraca z innymi pracownikami. Najbardziej nie podobało mi się w Reserved: częste niezapowiedziane zmiany grafiku

Zostaw opinię o Reserved - Stargard Szczeciński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reserved