JCIS Sp. z o.o.

Opinie o JCIS Sp. z o.o.

Klara

Pracowałam w firmie ponad 9 msc, wszystko dobrze i normalnie, czasmi ciężko czasami lekko ale jak to w pracy. Z rozliczeniem nie ma problemów. Jak ktoś chce pracować to można zarobić. Polecam i pozdrawiam Panią Kasię

Ewa
@Klara 20.09.2017 17:10

Klaro to czemu pracowałaś tam tylko 9 miesięcy. Ja niemile wspominam współpracę z ta firmą. Pensja nigdy w całości nie była na czas. Do tego chamstwo i arogancja ...

Ciekawa

Czy ktoś wie jak wygląda praca asystentki biurowej i jakie są zarobki? Warto wybrać się na rozmowę o pracę?

W-WAJCIS

Czy wie ktoś coś o pracy w biurze w Warszawie? Jak to wygląda?

Zostaw opinię o JCIS Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JCIS Sp. z o.o.