Opinie o Anetta Jakób Czystal w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Anetta Jakób Czystal. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Anetta Jakób Czystal o rekrutacji.

Branże: Nieruchomości i usługi powiązane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anetta Jakób Czystal w Wrocław

gosc

Praca w tej firmie jakaś masakra. pracodawca czyli pani Anetta Jakób nie przyjezdzia na obiekt. brak stroju roboczego. tylko trzeba swoje prywatne przynosić. finansowo tak sobie. przy rozmowie coś innego obiecywała a przy wypładzie inna kwota. a na obiekcie co wspołpracowałem z pania Anetta była tylko jedna osoba na zmianie. tak naprawde powinny byc 2 osoby na kazdej zmianie pozdrawiam i życzę powodzenia tym pracownikom co pracuje w tej firmie,a obiektom współpracującym z tą firma tez życzę powodzenia. przyszłym firmą co chcą zacząć współprace nie polecam.

Maciej
@gosc

"Finansowo tak sobie", a coś więcej? Tzn. jak? Minimalna krajowa czy wyższa stawka? Z tego co piszesz wynika, że pracuje się ciężko, a ma to jakieś przełożenie na premię czy dodatki do pensji?

Gosc
@Maciej

Pracowalam w tej firmie, nie w pełnym wymiarze czasu pracy, ale tak po 2-3 godziny dziennie i nie codziennie. Wychodzilo więcej niż minimalna, pieniądze na czas i dostałam tyle ile było na umowie. Fakt, że sprzątałam sama, ale to jestem w stanie zrozumieć. Bo jak ktoś przychodził dodatkowy, to popracował 2 albo 3 dni i nie przychodził więcej. Teraz ludzie nie chcą sprzątać i chyba tu jest problem. Jeszcze przez Covid, dużo osób się boi pracy w firmach sprzątających. Właścicielka najnormalniesza w świecie, nie rozumiem tych uwag poniżej.

@Maciej

Na rozmowie inna kwotę podała niż była na umowę zlecenie. Tak naprawdę pracuje się ciężko,gdyz firma Czysta przejęła obiekt na którym w poprzednej firmie były 3 osoby na zmianie ranne i popołudniowej. Każda osoba była za swój rejon odpowiedzialna. W styczniu 2020 przyszła firma Czystal i została jedna osoba na zmianie rannej i popołudniowej. Osoba,która miała dyżur rany musiała robić teren zewnętrzny,podwórko i cały obiekt do sprzątania,a nawet jak była osoba od poniedziałku do piątku w godzinach rannych miała dyżur w soboty po 12h. Do tej pory też jest jak opisane. Nowi pracownicy firmy Czystal nie wiem jak mają umowę i jakie wynagrodzenie ale sami zauważa jak jest. Dostaje informacje od pracowników obiektu,że są nie zadowoloni z obsługi tej firmy.(usunięte przez administratora)

@Gosc

Cześć, wiesz może czy Czystal poszukuje obecnie nowych pracowników? Czy mają dużo zleceń? Z góry dzięki za odpowiedź.

Bobo jean Nowy wpis
@gosc

A po co ci strój roboczy? To akurat duży plus. Widocznie ty nie masz własnego stylu i osobowości i wolisz nawet ubierać się jak (usunięte przez administratora) lol.

Halina.Z

NIE POLECAM!!!! "SZEFOWA" wiecznie obrażona,traktuje ludzi z góry. Nie ważne że człowiek ma ponad 50/60 lat. Ona jest Panią i Władca. Przed podjęciem pracy mówi 800 zł za obiekt 3/4 godziny spokojna praca, przychodzi wypłata do ręki :/ 220 zł. NAJWIDOCZNIEJ OD LAT NIC SIE NIE ZMIENILO BO CAŁKOWICIE POPIERAM OPINIE OSOB WCZESNIEJSZYCH.

@Halina.Z

Czy przed rozpoczęciem pracy podpisywałaś umowę uwzględniającą stawkę godzinową? Zastanawiam się, jak doszło do tego, że obiecano Ci 800 złotych a dostałaś 220. Czy możesz napisać coś więcej?

Marzena Nowy wpis

Zastanawiam się, czy firma Czystal zatrudnia na umowę zlecenie na pół etatu? (20 h tygodniowo). Może orientujecie się jaka w tym roku obowiązuje stawka godzinowa w firmie?

Kamila91

Jeśli chcecie dostać pensje godną za wykonywaną pracę tutaj jej nigdy nie otrzymacie. Człowiek się stara,szoruje kible pot spływa po tylu a dostaje ochlapy.. nawet na rachunki nie starcza nie mówiąc o życiu. Więc wybieraj jedzenie czy opłaty.. chodzisz w popsutych butach bo nie stać cię mimo że pracujesz. A kasa spływa do firmy reszty pisać nie muszę już zostało to napisane przez osoby na dole.

Maciej
@Kamila91

Negatywnie oceniasz poziom wynagrodzeń, który oferuje ta firma, dlatego też chciałem ustalić, ile dokładnie można zarobić za pracę, którą opisałaś? Daj znać dokładnie, jak wygląda poziom oferowanej pensji.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Anetta Jakób Czystal spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Ten pracodawca nie szanuje państwa , ani pracownika , umowy max śmieciowe

Uwaga!![usunięte przez admina] na całego, tu nie dostaniecie nawet tego co macie na papierze, zarobicie tylko na bilet i rachunki. Tacy pracodawcy istnieją tylko dlatego, że ludzi godzą się pracować za grosze. Tu nie liczy się godna praca i płaca, tylko jakim samochodem przyjedzie szefowa i czy zdąży do kosmetyczki i uwierzcie mi... wyda ona więcej na kosmetyczkę niż wy zarobicie przez miesiąc...

Zostaw merytoryczną opinię o Anetta Jakób Czystal - Wrocław

Anetta Jakób Czystal
  • Tadeusza Zielińskiego 62 lok. 55