Tak-Bud Firma Usługowo-Handlowa

Opinie o Tak-Bud Firma Usługowo-Handlowa

załamany

UWAGA! Człowiek który dużo pięknie mówi, ale w rzeczywistości robi inaczej. W moim przypadku inwestycja za 7000 zł i cała zniszczona. Nie odbiera telefonów. Nie ma pojęcia o budowlance, ale za to dużo gada. Porządna ekipa nie ma wolnych terminów w tak krótkim czasie - to daje do myślenia. Niestety ja za późno na to wpadłem i mam teraz potężny problem. Proszę poszukać innych komentarzy na temat tej firmy w internecie. Owszem są z 2015 roku ale jest koniec 2016 a ten człowiek nadal niszczy ludziom materiał zamiast wykonać zlecenie, albo się nie podejmować. OMIJAĆ!!!

Oszukana

Witam serdecznie ! Ja również 3 lata temu miałam z tym oszustem problem ,na poczet pracy którą miał u mnie wykonać pobrał 3 tyś zł. jak chciałam odzyskac pieniądze bo dowiedziałam sie co to firma to pan T. wypisywał mi pierdoły w esemesach i jak to on tłumaczył kłamiąc.Wiec sprawe oddałam na policję a następnie do sądu i dobrym dla mnie skutkiem .Polecam utrzeć mu w ten sposób nos.

OSZUKANA

UWAGA!Zdecydowanie odradzam współpracę z firmą TAK-BUD! Jej właściciel p. Tomek to naciągacz! Na początku robi wrażenie solidnego i zaanagażowanego żeby uśpić czujność inwestora.Po pobraniu zaliczek unika kontaktu. Doi inwestora ile może i pozoruje pracę, której ostatecznie nie kończy.UWAGA! świetnie kłamie- to może zmylić! Ucieka z pieniędzmi zostawiając tylko zniszczenia. Oby go w końcu zamknęli.Żałuję, że wcześniej nie przeczytalam tych opinii.

niezadowolny

Kompletnie nie zna sie na pracy w budowlance

samijoe

Firma Budowlano-Remontowa TAK-BUD Tomasz Kopczyński. ul. 28 Czerwca 1956r. 272. 61-447 Poznań. woj. wielkopolskie. tel. kom.: 530 923 991. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM - naciągacze i złodzieje

alux

Firma zamawia towary lecz za nie nie płaci. Zalega od maja 2014

Zostaw opinię o Tak-Bud Firma Usługowo-Handlowa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tak-Bud Firma Usługowo-Handlowa