Opinie o Tadeusz Kobojek Firma Usługowo-Handlowa Tak-Bud w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Tadeusz Kobojek Firma Usługowo-Handlowa Tak-Bud. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Tadeusz Kobojek Firma Usługowo-Handlowa Tak-Bud o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tadeusz Kobojek Firma Usługowo-Handlowa Tak-Bud w Warszawa

a co z tym całym produktem? Ponownie tak jak z rok temu ktoś wspomniał o jego słabszej jakości. zastanawiam się jak wygląda sam proces produkcji? widzieliście w ogóle ostatnio takie ogłoszenia? Mnie się właśnie nie pokazywały a praca mnie interesuje

Roman Prywate Nowy wpis

Kupiony produkt to okno i drzwi wejściowe sklepowe .Jakość i wykonanie samego produktu tragedia klamki z innej parafi okucia do poprzekręcania konstrukcja bardzo słaba .Szczerze odradzam szkoda nerwów

Siemka co z tymi pracami ogrodowymi? Teraz się zorientowałem, że jedna Pani o nich pisała jakiś czas temu, przyjęcia wtedy były? A na inne stanowiska patrzą tu na doświadczenie czy nie bardzo? (ja go nie mam) na jakie jeszcze teraz byłaby szansa by moc się zatrudnić? stawka jaka od stycznia wyjdzie?

waldi Nowy wpis

polecam , zamówiłem drzwi tarasowe powiedział czas od 8 do 10 tygodni ,i były na czas swietny kontakt,

Aplikowałeś na stanowisko Tynkarz, ociepleniowiec murarz oferowane przez firmę Tadeusz Kobojek Firma Usługowo-Handlowa Tak-Bud? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Kora

Czy aby zatrudnić się na pracownika do prac ogrodowych, jedynym wymaganiem jest prawo jazdy kat. B?? Naprawdę niczego więcej nie wymagają od pracownika? Dacie znać widełki? Chłopak chce aplikować, a ja mam podejrzenia, że może być słabo z wynagrodzeniem, skoro nie patrzą na doświadczenie itp..

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Tadeusz Kobojek Firma Usługowo-Handlowa Tak-Bud? Z tego, co widzę, poszukują kogoś na stanowisko Opiekunka Osób Starszych

Kamil

Szanowny Panie, niestety to co Pan napisał jest zwykłym kłamstwem i pomówieniem. Umowę wraz z warunkami wynajmu podpisał Pan 2 tygodnie przed "pobraniem" kampera. W dniu 18lipca otrzymał Pan wiadomość sms o treści "2-11sierpnia, 10dni x 800zł + 400zł opłata serwisowa = 8400zł, kaucja 5000zł." Na którego odpisał Pan "Potwierdzam" . Niestety portal nie pozwala na dodanie print screena. Nie został Pan poproszony o wcześniejszy zwrot kampera tak jak Pan twierdzi, kamper nadal jest na naszym placu i nie został wynajęty dziś kolejnemu klientowi. Dysponuje oczywiście odpowiednim nagraniem z monitoringu, który to potwierdzi. Kamper został oczywiście wydany sprawny, zapoznaliśmy Państwa z obsługą. Zostały oczywiście uruchomione systemy związane z gazem takie jak kuchenka gazowa, lodówka, podgrzewanie wody i ogrzewanie. Po całej procedurze gaz został zamknięty, bo przepisy prawa nie pozwalają na to, żeby gaz w kamperze był odkręcony w czasie jazdy o czym został Pan poinformowany. Uruchomił Pan podgrzewanie wody bez odkręcenia butli z gazem co spowodowało zapowietrzenie instalacji. Pomimo oczywistej Pana winy wskazaliśmy Państwu autoryzowany serwis w odległości 62km który w kilka minut usprawnił spowodowaną przez Pana zaniedbanie usterkę i nie pobrał od Państwa pieniędzy za tą usługę. Nie wiem co ma Pan na myśli mówiąc rozmowa, ale Pan wraz z partnerką próbowaliście wymusić na nas krzykiem rabat w wysokości 1600zł. Musiałem zwrócić nawet Panu uwagę, że nie przeszliśmy na "Ty" podczas tych Pana krzyków. Po powrocie mieli też Państwo pretensję, że w kamperze nie ma durszlaka, korkociągu, kieliszków do wina, wina w prezencie i konewki (to najciężej mi zrozumieć). Reasumując jest Pan roszczeniowym kłamcą i oszczercą próbującym wyłudzić pieniądze. Nie ma na to naszej zgody. Jeżeli Pan nie usunie tego kłamliwego wpisu sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Jan

Otrzymałem drzwi i witrynę . Zamówienie było realizowane wiele miesięcy po terminie . Brak jakiegokolwiek kontaktu i odzewu. Otrzymałem produkt bardzo słabej jakości : niedokręcone zawiasy , zamontowane nie symetrycznie , niedokręcone śruby w ościeżnicach , pełno niedoróbek . Bardzo słaby produkt .

Wanda

Hej, jakie warunki proponują teraz kierowcom? Brat znalazł ogłoszenie tutaj, ale nie ma w nim dużo szczegółów. Piszą, że praca pon-pt, ale w jakich godzinach? Wchodzą w grę tylko jazdy w ciągu dnia? Widełki 4000-5000 zł, ktoś z doświadczeniem ma szansę na te 5k na start?

Pracownicy

Omijać szerokim łukiem jako pracodawcę! Człowiek, który nie szanuje klientów a tym bardziej swoich parowników! Podczas dyskusji jakichkolwiek pada od szefa hasło "jak ci się nie podoba to wypad"! Ludzie podający się za głęboko wierzących uprawiają zamordyzm pracowniczy i szantaż! Nie płacą za urlop czy zwolnienie L4! Szef będąc chory na COVID-19 przychodził do pracy zarażając swoich pracowników można sprawdzić, ale okazuje się że jak ktoś ma znajomości, pieniądze i prawników jest bezkarny! Wystarczy sprawdzić fakt i powiązać go z chorobą wszystkich pracowników firmy w TAK-BUD! Brak szacunku właścicieli to norma! Proszę kto nie wierzyć poczytać opinie klientów lub przyjechać do nas na miejsce! Tak się właśnie dorabiają właściciele kosztem nadludzkiej pracy bez wynagrodzenia!

okel
@Pracownicy

weź człowieku takie głupoty wypisujesz ze człowiek zastanawia się czy płakać czy śmiać z twojej głupoty ze jesteś taki żałosny

praga
@Pracownicy

a co ty chciałeś za darmo kasę opierdzielasz się nie ma kasy jeżeli chcesz kasę trzeba zarobić uczciwą pracę weź się za robotę a jak nie chcesz to na pośredniak nić za darmo nie ma znając właściciela jest wypłacalny i uszcziwy

Aleksander
@Pracownicy

Długo tam pracowałeś? Takie zachowania kierowane są głównie do nowych pracowników? A z tym urlopem i l4, miałeś umowę o pracę czy oferują umowę zlecenie? Bo w takim wypadku jak mógł nie płacić za urlop?

ok
@Pracownicy

i prawidłowo powiedział szef jak nie chciało się pracować za co miał płacić za obijanie się

SYLWIA

ZAKUPILIŚMY DRZWI STAN KRYTYCZNY,DRZWI JAKIEŚ CHYBA UŻYWANE ,FATALNE WYKOŃCZENIE JAK BY KTOŚ TO ROBIŁ PO ALKOCHOLU,REKLAMACJA KOSZMAR ,NIE POLECAM MASAKRA PORASZKA UWAGA

Miotacz klawiatur

Zamówiłem drzwi przyszły uszkodzone po obdzierane Mało tego paskudnie wykonane spawy Na futrynie, oraz drzwiach paskudnie wykonane plastik wypływa Futryna plastik bez. Wzmocnień z profila Tandeta Uwaga.!

Omijajcie firme Tak-Bud Kobajtek .Drzwi o jakosci ;zerowej; Skrzydlo i rama bez profili stalowych, wszystko sie wygina ,nie mozna ustawic i wyregulowac.Taka firma nie powinna istniec. NIe wystawiona faktura brak kontaktu.Firma godna\ZERO\ NIE POLECAM

UT

Firma tragedia! Drzwi to jakiś żart. Kolejne jeszcze gorsze niż pierwsze. Według Pana T. są ok, a wyglądają jak używane. Pan kierowca też tupet nie z tej ziemi "jak chcesz, lepsze to kup sobie za 3000 zł". Super robi reklamę dla firmy. Nie szło dojść do porozumienia. Pan bardzo nieuprzejmy. Nie kupujcie w tej firmie. Podejście pracowników poniżej zera. Każdemu odradzam zakupy.

Jakie wartości są cenione w Tadeusz Kobojek Firma Usługowo-Handlowa Tak-Bud?

Marcin Podlasie

Są warte 40% ich wartości sprzedawanej! Więc nie dziwcie się że są takiej jakości!

Wawer

Kapusiostwo (usunięte przez administratora)i brak odmowy na polecenia! Szef jest nieomylny i ma genialne pomysły, które musza być oklaskiwane jak w Korei Północnej!

Paulina

Przeczytałam Wasze komentarze i nie znalazłam prawie żadnej opinii od pracowników tej firmy. Piszą jedynie Klienci i zastanawiam się, czy pracownikom jest tutaj aż tak dobrze, że nie praktycznie nikt nie dołącza do tych niestety, ale niezbyt pochlebnych opinii? Liczę na Wasze rzetelne spostrzeżenia, ponieważ jest rekrutacja na pracownika magazynowego i dobrze byłoby dowiedzieć się czegoś więcej.

@oszukana a jak się rozwiązała dokładnie ta sytuacja ?

Firma porażka! Drzwi zamówione u tego Pana, to jakiś tani chiński towar! W rozmowie telefonicznej Pan Tadeusz bardzo nie uprzejmy, myśli że wolno mu sprzedawać dziadostwo. Usilnie twierdzi, ze np. Szpary 1-2 mm na łączeniach listw są czym jak najbardziej normalnym! Co za gość! Tupet i (usunięte przez administratora) Odradzam wszystkim jaka kolwiek współpracę z nim.

@Andrzej

to było samemu wyprodukować i nie pisać głupot haha

Oszukana

Witam serdecznie ! Ja również 3 lata temu miałam z tym oszustem problem ,na poczet pracy którą miał u mnie wykonać pobrał 3 tyś zł. jak chciałam odzyskac pieniądze bo dowiedziałam sie co to firma to pan T. wypisywał mi pierdoły w esemesach i jak to on tłumaczył kłamiąc.Wiec sprawe oddałam na policję a następnie do sądu i dobrym dla mnie skutkiem .Polecam utrzeć mu w ten sposób nos.

Dałam się nabrać
@Oszukana

Szukam chętnych do zbiorowego pozwu ... mnie też oszukał ale nie mam zamiaru mu tego podarować

@Oszukana

Witam a czy odzyskałaś pieniądze ?

Gosc
@Dałam się nabrać

Jak mogę się z Panią skontaktować tez zostalem (usunięte przez administratora)

@Dałam się nabrać

nie (usunięte przez administratora)tylko byś chciała naj lepiej mieć za darmo nić nie ma za darmo

pawlito

tak czytam posty jak ludzie piszą pierdoły o właścicielu to są (usunięte przez administratora) zapłaczą grosze za usługę a bóg nie wiadomo co by chcieli mieć ludzie zanim napiszecie jaki post to moja propozycja żebyście rospedzili się ostro i mocny mur walnęli żebyście modrzeć myśleli jak by właściciel robił fuszerkę to by dawno nie istniał 22 lata od roku 1998 zanim ludzie zaczniecie pisać o tak budzie wpisujcie imię i nazwisko właściciela bo pod tą nazwą firmy jest kilka właścicieli a jak macie na myśli P(usunięte przez administratora) skoro robi fuszerkę to dla czego nie ma postów poniżej 2015 roku z tego co można myśleć o jednym ze czy ludzie co wypisywali to tylko jedna pełna bzdeta i głupota i (usunięte przez administratora)

Arkadiusz

Czy firma produkuje swoje artykuły w Polsce i potrzebuje stolarzy?

Zostaw merytoryczną opinię o Tadeusz Kobojek Firma Usługowo-Handlowa Tak-Bud - Warszawa

• Jak się pracuje w Tadeusz Kobojek Firma Usługowo-Handlowa Tak-Bud?

Zobacz opinie na temat firmy Tadeusz Kobojek Firma Usługowo-Handlowa Tak-Bud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tadeusz Kobojek Firma Usługowo-Handlowa Tak-Bud?

Tadeusz Kobojek Firma Usługowo-Handlowa Tak-Bud
  • Piotra Wysockiego 26