Bogna Nowy wpis

Dobra praca, fajni ludzie i całkiem przyzwoite wynagrodzenie dlatego polecam.

Pioter Nowy wpis
Klient

Kwiecień 2021 inwestycja Łomianki mnie interesowała tej firmy na ul, Prostej ale dogrzebalismy się że 50 metrów od domu bedzie trasa s7 w budowie niedługo. To by był strzał w kolano jak bym tam kupił ????

janicki Nowy wpis

wybudowany dom, który kupiłem w firmie Pani Marii Dembowskiej jest wykonany z najtańszych materiałów i po zredukowanych kosztach. Nie polecam.

friend Nowy wpis

Pani Maria jest osobą bardzo niekulturalną. W rozmowie telefonicznej proszę od razu podawać informację, iż jesteście Państwo zainteresowani kupnem lub wynajmem, w przeciwnym razie zostaniecie zbyci brakiem czasu na rozmowę i niekulturalnymi stwierdzeniami. Zależy jej jedynie na sprzedaży mieszkania i obrocie. Po zakończeniu transakcji już się Państwo nie dodzwonicie. Poza tym, ceny z kosmosu. Nie polecam.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ktoś z pracujących może podzielić się swoim doświadczeniem odnośnie firmy Home Select Maria Dembowska w miejscowości Warszawa? Czekamy na sprawozdania.

Zostaw merytoryczną opinię o Home Select Maria Dembowska - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Home Select Maria Dembowska
1/5 Na podstawie 2 ocen.