Opinie o Home Select Maria Dembowska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Home Select Maria Dembowska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Home Select Maria Dembowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Home Select Maria Dembowska w Warszawa

Kryśka Nowy wpis

Klienci sie czepiają firmy a czy to oznacza ze chociaż pracownicy nie maja jakichś większych problemów w takim razie? widziałam ze kiedyś o dobrym wynagrodzeniu pisaliście i ciekawa jestem czy dalej trzymają z nim taki poziom. Były w tym roku podwyżki?

Pioter

Kwiecień 2021 inwestycja Łomianki mnie interesowała tej firmy na ul, Prostej ale dogrzebalismy się że 50 metrów od domu bedzie trasa s7 w budowie niedługo. To by był strzał w kolano jak bym tam kupił ????

Boro1957 Nowy wpis
@Pioter

Nie polecam tego osiedla w Łomiankach przy ul. Prostej. Ludzie tam mieszkają od ponad roku. Bałagan, kurz masakryczny. Podczas większego deszczu bajoro-brak odwodnienia. Inwestor nie wykonał. Brak oświetlenia wokół osiedla. Brak drogi zewnętrznej. Kto to osiedle odebrał?

janicki

wybudowany dom, który kupiłem w firmie Pani Marii Dembowskiej jest wykonany z najtańszych materiałów i po zredukowanych kosztach. Nie polecam.

Kaite Nowy wpis
@janicki

A czy mógłbyś powiedzieć na jakim osiedlu, bo szukam już wybudowanych domów żeby zobaczyć osiedle, ale znaleźć coś o firmie w internecie graniczy z cudem.

karola

Nie polecam tego dewelopera! Pani Maria w dniu podpisywania umowy u notariusza, po spóźnieniu się 30 minut oświadczyła, że ona nic nie podpisuje. Kompletny brak szacunku, ponieważ musieliśmy przyjechać specjalnie na podpisywanie, a notariusz już czytał dla nas akt i przygotowywał dokumenty. Do tego Pani Maria nie zaproponowała nam żadnej alternatywy, jakiejś innej oferty, skoro tej nie chce z nami podpisać. Oczywiście żadnego 'przepraszam' nie usłyszeliśmy. Zgadam się z opinią poprzedniej Pani, jeśli nie zasugerujesz Pani Deweloper, że masz dużo pieniędzy i zgodzisz się na wszystko co ona zaproponuje to nie masz co jej głowy zawracać - jest obcesowa i chamska. Jestem w stanie uwierzyć teraz we wszystkie negatywne opinie o tej firmie, bo nas też to spotkało. Radzę się zastanowić 2 razy czy chce się coś kupować u takich niesłownych ludzi, dla których umowa, którą podpisali z klientem nic nie znaczy.

Aneta Nowy wpis
@karola

A jaki podała Pani argument aby nie podpisać umowy? Przecież wiedziała co ją czeka w umowie?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Home Select Maria Dembowska? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. nieruchomości
Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
Bogna

Dobra praca, fajni ludzie i całkiem przyzwoite wynagrodzenie dlatego polecam.

były pracownik Home Select
@Bogna

Te, Bogna, co Ty gadasz? Kiedy niby pracowałaś w HS? Jakoś Cię nie pamiętamy, a każdy z nas pracował tam kilka ładnych lat. Co to za ściema!!!!

friend

Pani Maria jest osobą bardzo niekulturalną. W rozmowie telefonicznej proszę od razu podawać informację, iż jesteście Państwo zainteresowani kupnem lub wynajmem, w przeciwnym razie zostaniecie zbyci brakiem czasu na rozmowę i niekulturalnymi stwierdzeniami. Zależy jej jedynie na sprzedaży mieszkania i obrocie. Po zakończeniu transakcji już się Państwo nie dodzwonicie. Poza tym, ceny z kosmosu. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Home Select Maria Dembowska - Warszawa

Home Select Maria Dembowska