Opinie o Home Select Maria Dembowska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Home Select Maria Dembowska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Home Select Maria Dembowska o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Home Select Maria Dembowska w Warszawa

Pioter
Inne

Kwiecień 2021 inwestycja Łomianki mnie interesowała tej firmy na ul, Prostej ale dogrzebalismy się że 50 metrów od domu bedzie trasa s7 w budowie niedługo. To by był strzał w kolano jak bym tam kupił ????

Boro1957 Nowy wpis
Inne
 Pytanie
@Pioter

Nie polecam tego osiedla w Łomiankach przy ul. Prostej. Ludzie tam mieszkają od ponad roku. Bałagan, kurz masakryczny. Podczas większego deszczu bajoro-brak odwodnienia. Inwestor nie wykonał. Brak oświetlenia wokół osiedla. Brak drogi zewnętrznej. Kto to osiedle odebrał?

janicki

wybudowany dom, który kupiłem w firmie Pani Marii Dembowskiej jest wykonany z najtańszych materiałów i po zredukowanych kosztach. Nie polecam.

Kaite Nowy wpis
Inne
@janicki

A czy mógłbyś powiedzieć na jakim osiedlu, bo szukam już wybudowanych domów żeby zobaczyć osiedle, ale znaleźć coś o firmie w internecie graniczy z cudem.

karola
Inne

Nie polecam tego dewelopera! Pani Maria w dniu podpisywania umowy u notariusza, po spóźnieniu się 30 minut oświadczyła, że ona nic nie podpisuje. Kompletny brak szacunku, ponieważ musieliśmy przyjechać specjalnie na podpisywanie, a notariusz już czytał dla nas akt i przygotowywał dokumenty. Do tego Pani Maria nie zaproponowała nam żadnej alternatywy, jakiejś innej oferty, skoro tej nie chce z nami podpisać. Oczywiście żadnego 'przepraszam' nie usłyszeliśmy. Zgadam się z opinią poprzedniej Pani, jeśli nie zasugerujesz Pani Deweloper, że masz dużo pieniędzy i zgodzisz się na wszystko co ona zaproponuje to nie masz co jej głowy zawracać - jest obcesowa i chamska. Jestem w stanie uwierzyć teraz we wszystkie negatywne opinie o tej firmie, bo nas też to spotkało. Radzę się zastanowić 2 razy czy chce się coś kupować u takich niesłownych ludzi, dla których umowa, którą podpisali z klientem nic nie znaczy.

Aneta Nowy wpis
Inne
@karola

A jaki podała Pani argument aby nie podpisać umowy? Przecież wiedziała co ją czeka w umowie?

Bogna
Inne

Dobra praca, fajni ludzie i całkiem przyzwoite wynagrodzenie dlatego polecam.

2
były pracownik Home Select Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@Bogna

Te, Bogna, co Ty gadasz? Kiedy niby pracowałaś w HS? Jakoś Cię nie pamiętamy, a każdy z nas pracował tam kilka ładnych lat. Co to za ściema!!!!

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Home Select Maria Dembowska? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Warszawa
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
Wyślij CV
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
(220 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
Warszawa
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
(19 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
friend

Pani Maria jest osobą bardzo niekulturalną. W rozmowie telefonicznej proszę od razu podawać informację, iż jesteście Państwo zainteresowani kupnem lub wynajmem, w przeciwnym razie zostaniecie zbyci brakiem czasu na rozmowę i niekulturalnymi stwierdzeniami. Zależy jej jedynie na sprzedaży mieszkania i obrocie. Po zakończeniu transakcji już się Państwo nie dodzwonicie. Poza tym, ceny z kosmosu. Nie polecam.

1

Zostaw merytoryczną opinię o Home Select Maria Dembowska - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Home Select Maria Dembowska
1/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wasilkowskiego 6 lok. 20
    02-776 Warszawa
  • NIP: 8221259930 REGON: 013101490
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
Home Select Maria Dembowska
Przejdź do nowych opinii