Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Puf Sp. z o.o. w Koszalin

Nowy

Jak już zdążyłem zauważyć, taktyka jest taka: Nowy dostaje super warunki, a starych pracowników się nie docenia. Na początku zawsze jest super, a później gierki i rozgrywki...

Ona

Nie polecam tej pracy. Trzeba być tam z blachy wyrobiony. Za marne pieniądze oczekują nie wiadomo czego . Pójdziesz na lekarskie mimo że stało się to w pracy wrócisz i masz już przygotowane wypowiedzenie . Kadry wogole szkoda gadać . Nie polecam . A dyrektorka myśli że jest nie wiadomo kim. Babsztyl.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Jak wygląda ścieżka kariery w Puf Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Grzegorz Nowy wpis

Pracowałem w tym (usunięte przez administratora) dobry rok czasu. Firma płaci na czas, (usunięte przez administratora) bo (usunięte przez administratora) ale płaci. Jest umowa o prace, praca nie jest ciężka. Rotacja jest dosyć spora, przez co przewijają się ciagle nowe ryje. (usunięte przez administratora) Po za tym, można iść tam popracować ale raczej nie wiązać z ta firma przyszłości

professional Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Pracowałem tam dość dawno temu więc wypowiem się tak. Pomimo że ludzie tacy sobie, to najlepiej współpracowało mi się z prezesem firmy Panem Loosem(usunięte przez administratora) Miałem zaszczyt pracować tam na wielu stanowiskach w tym jako szofer szefa, tłumacz i jego asystent, na wielki plus oceniam nietuzinkowość Pana Jarosława oraz jego szerokie horyzonty i wizje prowadzenia biznesu. (usunięte przez administratora) Mimo wszystko bardzo miło wspominam wyjazdy służbowe i delegacje. Nie ma lepszego szefa do pogadania w branży okiennej- taki trochę polski Mickey Cohen. Szef dodatkowo jezdzi najlepszymi furami. Artysta(usunięte przez administratora)

Pytanie Nowy wpis

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Puf Sp. z o.o. na stanowisko Monter? Pojawiło się 17 września na GoWork.pl. Planujecie na nie aplikować?

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko OGRODNIK w firmie Puf Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik pracowni
Służba Cywilna
(111 opinii)
logo firmy Stolarz - 2022
ES-PERFEKT
(228 opinii)
logo firmy Przewoźnik międzynarodowy - woj. zachodniopomorskie
Koszalin
Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k.
(42 opinii)
logo firmy Pracownik Ochrony - Praca ze skanerem - od zaraz
Koszalin
Seris Konsalnet Holding S.A.
(4352 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Nowa
Kandydat

Witam. Czy ktoś może opisać warunki atmosfere pracy w puf chodzi mi o pracę dla kobiety czy tam pracują jakieś Panie ?

@Ona

Chciałabym przeprosić za moja opinie napisałam ja w nerwach. Niestety nie mogę jej usunąć . Jeszcze raz przepraszam mojego bylego pracodawcę

Marzena
@Ona

Napisałaś, że oczekiwania w firmie Puf przerastają to, co pracodawca oferuje w zamian. A jakie one są dokładnie? Jeśli są jakieś wyśrubowane premie, to napisz proszę. Będzie to bardzo pomocne.

Jak w Puf Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Nijak, nie ma szans

Nowy

@Nowy

Super warunki? 2000 na rękę to są super warunki?

Puf
@Człowiek

Każdy tyle dostaje na początek trzeba się wykazać żeby dostać więcej i to jest tak w każdej firmie A niektórzy (usunięte przez administratora).a i myślą że od razu kokosy dostaną A później piszą głupie komentarze bo niedostali podwyżki za opierdzielanie się A co do kierownictwa to luz jeżeli pracujesz jak się należy i robisz swoje

Renata
@Puf

A w jaki sposób należy się wykazać na początku by dostać wyższą stawkę w Pufie? Są jakieś jasno określone kryteria czy może chodzi o ogół starań i zaangażowanie?

@Renata

Nie

Jaka umowa obowiązuje w Puf Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Dobra

Dobra

Odpowiem

2 koła na rękę. Nie fakt że będziesz miał podwyżkę. Umowa o pracę

Jak się pracuje z ludźmi z Puf Sp. z o.o.?

@Pytanie

Z ludźmi dobrze, ale nowi kierownicy nie są ludzie

Czy pracodawca wypłaca wypłatę na czas?

Płaci

@Pytanie

Tak, ale takie pierdoły, choć żyły tnij

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

2 koła na rękę lub 2200. Żadnych podwyżek, chyba że nadgodziny

Irek

@Dobrze a jakieś inne benefity się zdarzają?

@Irek

Nie

Jak szefostwo w Puf Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Jak jest
@Pytanie

Traktują jak gnój. Zmieniło się kierownictwo i stało się tak jak się stało

Ewa Szulc
Kandydat

To ogłoszenie widnieje już dosyć długo, czy jest potrzebny pracownik czy tak długo trwa rekrutacja, aplikowałam na to stanowisko ale nie wiem czy odpuścić czy cierpliwie czekać aż ktoś się odezwie do mnie.

Brygida
@Ewa Szulc

Lepiej szukaj czegoś innego a ta firmę omijaj szerokim łukiem wiem coś o tym

Pemir

Pracodawca i jego kadr okradają ludzi z piedziedzy ludzie tam i atmosfera jest srtaszna pracownik nie może wykonać swoje powierzone mu pracy

Herkules
@Pemir

Tak, to się zgadza

Olga
@Herkules

@Herkules Możesz swoją opinię potwierdzić jakimś realnym przykładem? Puf płaci za nadgodziny?

Masz informacje na temat rekrutacji w firmie Puf Sp. z o.o., atmosfery pracy? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż poznać prawdę o warunkach zatrudnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Puf Sp. z o.o. - Koszalin

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Puf Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Puf Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Puf Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Różana 5
    75-212 Koszalin
  • NIP: 6692306697 KRS: 0000065417

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Puf Sp. z o.o.