Szymbud

Radomsko

Opinie o Szymbud

biznes

nie ulega to żadnym wątpliwościom. Szymbud to firma w której praca do łatwych nie należy szczególnie .

ROBOL

NIKOMU NIE POLECAM FIRMY, TRZYMAĆ SIĘ Z DALEKA JAK SIĘ CHCE SPOKOJNIE SPAĆ. OBIECUJE WSZYSTKIM GRUSZKI NA WIERZBIE, A PÓŹNIEJ ZOSTAJE WIERZBA , ALE JUŻ NAWET BEZ LIŚCI I W OPŁAKANYM STANIE. OSTRZEGAM WSZYSTKICH. NIE JEDEN ZWOLNIŁ SIĘ Z DOBREJ FIRMY I POSZEDŁ DO NIEGO, A PÓŹNIEJ OKAZUJE SIĘ, ŻE TRAFIŁ JAK GORZEJ NIE MÓGŁ.

MAG

Tak, to właściciel DGS Radomsko ul.Rozalii, który pod nazwą SZYMBUD Radomsko ul. (usunięte przez administratora)nadal sobie buduje i nieźle prosperuje, a firm, które kiedyś oszukał i osób udaje , że nie zna, albo nie pamięta. Więc zanim podpiszesz kontrakt zabezpiecz swoją wierzytelność, żebyś nie płakał, najlepiej płatność z góry. A zarobki , to pracownicy najlepiej wiedzą jak płaci.

bland

adres, krs, wszystkie dane są dostępne w internecie, trzeba "tylko" sprawdzić firmę zanim podejmie się współpracę, szczegolnie w przypadku spolek

nicki

uwaga trzymac sie z daleka!!!!!!!!!!

mario

Uwaga na właściciela, był właścicielem DGS Sp z oo. Naciągnął na duże pieniądze podwykonawców i ludzi. Teraz ich nie poznaje i udaje głupa. Lada moment będzie wpisany do KRD. Chodzi o pana [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Szymbud - Radomsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szymbud