Łukasz Opala Instalatorstwo Sanitarne Co I Gaz

Chartowo

Łukasz Opala Instalatorstwo Sanitarne Co I Gaz

Opinie o Łukasz Opala Instalatorstwo Sanitarne Co I Gaz

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Tomasz

Zdecydowanie nie polecam! Przed usługą kontakt jak najbardziej OK. Po skasowaniu gotówki kontakt się urywa. Nie dość, że usługę wykonał niekompetentnie - sam przyznał, że robiąc przyłącze już wtedy myślał, że nie będzie działać poprawnie. To po co robił??? Od dwóch tygodni nie mogę odzyskać dokumentacji pieca i mojej karty pamięci - bo swojej nie miał do zapisu parametrów pieca c.o. Nie pomagają sms-y, próby połączeń, wyznaczanie najdogodniejszych miejsc, gdzie może zostawić te rzeczy. Kompletny ignorant. Zresztą teraz (po fakcie) dowiedziałem się, że u Łukasza Opala takie traktowanie klientów to norma. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!

Zostaw opinię o Łukasz Opala Instalatorstwo Sanitarne Co I Gaz - Chartowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Łukasz Opala Instalatorstwo Sanitarne Co I Gaz